2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنداداش من 84 هستش حامله و بیشعور هم هست ببخشید اینجوری حرف میزنم ولی واقعا خیلی کثیف و بی چشم و رو ...

وقتی میرین بچه میگیرین باید عواقبشم بپذرین

ریپ نزن خواهشا

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜

خوشبخت بشن

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2728

اصلا جایی که ما هستیم  خیلی از دخترا رو سن کم شوهر میدن از ۱۴ ،۱۵ تا ۱۸ سال خیلیارو دیدم داخل مدرسه 

یکی از بچه ها ۱۶ سالگی ازدواج کرد ۱۸ سالگی دوتا بچه داشت🙁🤦‍♀️ 

2738

حالا دختر یچیزی ولی واقعاااا واسه پسر زوده😐

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
زنداداش من 84 هستش حامله و بیشعور هم هست ببخشید اینجوری حرف میزنم ولی واقعا خیلی کثیف و بی چشم و رو ...

شما چرا خودتون رفتید خواستگاری دختر کوچیک !!!چه انتظاری دارید خواستید دختر عاقل تر بگیرید 😏

دختری که عاشق ماهه...🌔🌕🌖https://harfeto.timefriend.net/16756920406570

من  6 سال پیش ی همکلاسی داشتم اون موقعه 12 سالش بود نامزد کردن 

سال بعدش ی دوقلو داشت 

همشم بخاطر تفکر اشنباهه خانواده هاست اخه بچه ی 12 ساله باید بره دنبال بازیش نه شوهر و بچه داری

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺
2706