2733
2739
عنوان

به خاطر عقایدم منزوی شدم

249 بازدید | 18 پست

سلام 

من ۱7 سالمه از حدود چند سالی میشه عوض شدم از لحاظ روحی و روانی یه جورایی مثل فامیل و دور و اطرافم نیستم اهل دوست دختر داشتن و این چیزا نیستم خیلی برای عقایدم احترام قائلم و براشون جون میدم اما این بنده رو منزوی کرده و کسی زیاد باهام ارتباط برقرار نمیکنه بنظرتون چیکار کنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب اخلاقیات خودتون داره 

منم دوساله چادری شدم و روابطم با دوستام مثل قبله

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
2728

۱۷سالگی هنوز وارد جامعه نشدید

بعد از اینکه وارد جامعه شدید

جامعه تحصیلی و شغلی

متوجه میشید که چه جوری باید رفتار کنید

دلیلی هم نداره عقایدتون رو به بقیه بگید

ادما وقتی متفاوت هستن،میتونن با هم کنار بیان

شما هم وارد جمع ها شو،جمع هایی که مثل عقیده شما نیست اما میتونید نظر بدید و معاشرت کنید

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2738

صادقانه بگم بهت، باید افتخار کنی به خودت 

خیلی کم مثل تو پیدا میشه. همینجوری بمون بزار دیگران هر جوری می‌خوان فکر کنن راجع بهت. هیچ وقت خودتو برای دیگران عوض نکن

اومم خب نیازی ب اعلام عقاید نداری

میتونی با بقیع بدون ابراز عقیده و اصلا بحث راجع به عقایدتون ارتباط داشته باشی

ولی اگه خیلی اذیت میشی

یا تلاش کن ادمای شبیه ب خودت رو پیدا کنی

یا تمرکزت رو بذار رو درس و یه مهارت و...

تا وارد اجتماعهای بزرگتر بشی و بتونی ادمای هم عقیدت رو پیدا کنی

۱۷سالگی هنوز وارد جامعه نشدید بعد از اینکه وارد جامعه شدید جامعه تحصیلی و شغلی متوجه میشید که چه ...

نمیگم توی خانواده خودم این مشکل رو دارم یعنی اگه چیزی هم نگم باز گیرمیدن 

چقدر حسودیم شد کاش منم مث شما بخاطر ارزشهام از خیلی از نا ارزشهام دست میکشیدم قدر خودتو بدون هرچیزی بهایی داره بقول معروف هرچی رو بخای بدست بیاری باید ی سری چیزارم از دست بدی مواظب ارزشای خودت باش

چرا باید مبنای رابطه ی شما بشه عقایدتون؟

منم عقاید خاص خودمو داشتم که با تمام دوستام فرق میکرد ولی یا همه هم دوست بودم و هیچ مشکلی نداشتیم چون نه من از عقایدم حرف میزدم نه اونا،هیچکس دیگری رو قضاوت نمی کرد! سعی کنید مبنای ارتباطتتون شخصیت اشخاص باشه نه عقایدشون

:)
نمیگم توی خانواده خودم این مشکل رو دارم یعنی اگه چیزی هم نگم باز گیرمیدن 

شما اهمیت نده

نظر بقیه که مهم نیست 

وقنی گیر میدن،بگو هر کسی یه عقیده ای داره

همین

چیز خاصی نیاز نیست بگید

وقتی بی تفاوت رد بشید و هی برید تو جمع اونا

حتی اگر بدشون بیاد،دیگه عادی میشه

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2706