2733
2734
عنوان

کی به یلدا فکر میکنه؟

320 بازدید | 37 پست

من که ۴کر نمیکنم تو مدرسه پسرم هم گفتم ما نمی‌آیم کمک هم نمی‌کنیم اخه والا همه چیمون درسته مونده فقط یلدا اونهم با اینهمه تجملات حالا یه انار و یه مشت نخود و کشمش و یه سینی شیرینی کسی را نمی‌کشه ولی اینهمه تجملات چرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐من اگ تدارکات نبینم میمیرم پارسال کلی تدارکات دیدم

🤣🤣راجب اسم یه توضیح ریز بدم دوس دختر نوشتم که مشخص شه مونثم و مذکر نیستم چون حس میکردم نی نی یارا خانومن این کلمه رو نوشتم 🤣🤣🤣با تشکر دیگه سوال نکنین😂😁

کلا تاحالا به یلدا فکر نکردم   

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

منم فک نمیکنم 

شاید فقط برای دخترم لباس تم یلدایی بخرم همین

بقیه اش حتما خونه مادرشوهرم ایناییم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2740
😐من اگ تدارکات نبینم میمیرم پارسال کلی تدارکات دیدم

البته انشاءالله همه چی خوب پیش بره یلدای خوبی باشه انشاءالله امسال همه شاد باشیم

🤣🤣راجب اسم یه توضیح ریز بدم دوس دختر نوشتم که مشخص شه مونثم و مذکر نیستم چون حس میکردم نی نی یارا خانومن این کلمه رو نوشتم 🤣🤣🤣با تشکر دیگه سوال نکنین😂😁

من نه به یلدا ، نه عید نوروز نه هیچی ،فقط به عاقبتمون فکر میکنم هم ازلحاظ مادی هم معنوی ،بیشتر مادی چه چه بر سرمون داره میاد 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
اینقد درگیرم ک ب یلدا فک نمیکنم

والا بخدا مدرسه پسرم غیر انتفاعی میگه پول نداریم خودتون بیاین هزینه و زحمت سفره یلدا بچینید عکس بندازین منم گفتم من که نمیام مگه مریضم؟

البته اونایی که بچه کوچیک دارن ی جشن کوچولو دورهمی بگیرین خوبه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

اصلا خوشم نمیاد دیگه خیلی تشریفاتیش کردن

آتلیه میرن برا عکس یلدا لباس یلدا کیک یلدا

قدیما یه حلوا بود با یه پشمک نمیدونم هندونه و انار دور هم جمع میشدیم میگفتیم میخندیدیم این رسم رسوماتم نبود

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
2706