2733
2734

سلام خانما میشه قرص ویتامین a  رو با ویتامین e و قرص ویتامین c0رو روزانه تو ساعت های مختلفت مصرف کرد؟ ایا تداخل دارویی ندارن؟  شایان ب ذکر است ک یک عدد شیرده هستم دخترم ۱سالشه شیر میخوره.... ممنون میشم کسایی ک واقعا اطلاعات در این مورد دارن راهنماییم کنن

همه رو میشه با هم خورد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه تداخل نداره ولی آ و ایی زیاد نباید خورد محلول درچربی هست فقط کلسیم و اهن باهم نخور

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
2728

قرص های مولتی ویتامین همه اینارو باهم دارن

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
واقعا؟ ضرر نداره؟ هرروز این همه ویتامین ؟ 

نه

ولی آ و ای رو بی دلیل نباید بخوری

شیردهی مولتی دوران شیردهی بخور همه نیازات رو برطرف میکنه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
نه تداخل نداره ولی آ و ایی زیاد نباید خورد محلول درچربی هست فقط کلسیم و اهن باهم نخور

اره ویتامین ای رو برا چاقی میخورم ...ویتامین سی برا پوست ویتامین aهم برا چاقی

2738
چی بگم بهم بدن؟ مولتی دورلن شیردهی؟

اره من پریناتال و پرنا مکس میخورم شیر میدم روش عکس یه زن که نوزاد بغلشه .

خب عزیزم بهتر نیست با یه پزشک مشورت کنی؟ 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
اره من پریناتال و پرنا مکس میخورم شیر میدم روش عکس یه زن که نوزاد بغلشه .

چاق هم میکنه؟ من صورتم خیلی خیلی لاغر شده میخام با ویتامین اینا حداقل تا یلدا یکم صورتم پر بشه...

چی بگم بهم بدن؟ مولتی دورلن شیردهی؟

آره دقیقا

چاق هم میکنه؟ من صورتم خیلی خیلی لاغر شده میخام با ویتامین اینا حداقل تا یلدا یکم صورتم پر بشه...

به این سرعت چاق نمیشی ولی خیلی رو اشتها تاثیر داره قرص امگاسه هم اشتها باز میکنه شربت سیپروهیپتادین هم

2706