2737
2734

سلام بچه ها

کسی هست‌که با iui باردار شده باشه یا تازه iui کرده باشه؟

من امروز چهارم iuiهستم 

میخواستم بدونم‌چه علائمی داشتید 

من دکترم امروز بهم پیشنهاد داد ولی گفتم تا عید طبیعی اقدام کنم

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای جنسیت آی یو آی کردید

نه عزیزم

مشکلاتی دارم که دقیقا نمیدونم چیه

Pct منفی

چند ماه پیش لاپارا شدم یسری مشکل بود که حل شد

اما دوباره تو‌سونوی جدید یه چسبندگی خلف رحم داشتم

که حالا نمیدونم مشکلی برای iui ایجاد میکنه یا نه

2728
نه عزیزم مشکلاتی دارم که دقیقا نمیدونم چیه Pct منفی چند ماه پیش لاپارا شدم یسری مشکل بود که حل شد ...

انشالله که جواب میگیری عزیزم وب زودی مامان میشی

یه دعایی ازته دلم کردم میشه ازته دلت آمین بگی اگه صلواتم بفرستی که ممنونت میشم
مشکلتون چیه‌که بهتون پیشنهاد دادند؟

من امروز رفتم سونو سه تا فولی داشتم۱۲تا۱۶براس سه روز دیگه آمپول داده دکترم

همسرم دی اف آی بالا دارن که دکتر پیشنهاد ایوای داد

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
2738

سلام دوستان واسه تعین جنیسیت کدوم راه صد درصده؟ 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....
Ivf

هزینه اش چقدر میشه ؟؟ 

ما هیچ مشکلی نداریم ،آیا با  بار اول مثبت میشه؟ 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....
اگه با همین فولیکول اقدام کنم ماه اول ممکنه باردار بشم؟

عزیزم اقدام یه چیز قطعی نیست ۵۰ ،۵۰ عمل میکنه ان شالله ک بگیره 

قبلش قهوه بخور به خودت و همسرت چند روز ارامش بده و استرس نداشته باش چون استرس بدن اسپرم و تخمک رو میکشه 

هزینه اش چقدر میشه ؟؟  ما هیچ مشکلی نداریم ،آیا با  بار اول مثبت میشه؟

هزینش زیاده نمیدونم چند درصد بارداریش خیلی کمه ولی جنسیت قطعیه عوارض زیاد داره خودم حاضر نیستم فقط بخاطر تعیین جنسیت برم سراغش

2706