2733
2734
عنوان

چند ماهه کات کردم دلم براش تنگ شده

1552 بازدید | 45 پست

با پسری که دوست بودم به قصد ازدواج چند ماهه کات کردم، دلم براش تنگ شده بنظرتون سر صحبتو باهاش باز کنم؟

بخاطر تفاوتایی که داشتیم کات کردم فکر کردم باهاش اینده خوبی ندارم.

ولی هنوز دوسش دارم خیلی بهش فکر میکنم😞

اگه خودت کات کردی اره

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۲۰ روزه کات کردم البته اون گفت جدا شیم

با اینکه ۲ سال باهم بودیم ولی فقط روزای اول حالم بد بود الان حتی اگ خودش پیام بده هم شاید قبولش نکنم

رفتارت با کسایی سودی برات ندارن میشه شخصیت👀
من ۲۰ روزه کات کردم البته اون گفت جدا شیم با اینکه ۲ سال باهم بودیم ولی فقط روزای اول حالم بد بود ا ...

منم انگار عادت کردم بانبودنش کنار بیام

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
من ۲۰ روزه کات کردم البته اون گفت جدا شیم با اینکه ۲ سال باهم بودیم ولی فقط روزای اول حالم بد بود ا ...

یعنی قبولم نمیکنه؟😞 خب من قبلش باهاش حرف زدم گفتم شرایطم خوب نیس که لااقل یه حرکتی بزنه بیاد خواستگاری. کاری نکرد منم کات کردم

2738
منم انگار عادت کردم بانبودنش کنار بیام

من فک میکردم خیلی عاشقشم ولی نمیدونم چرا دیگه مهم نیست واسم

حس میکنم چون بدی کرد در حقم 

ولی درکل ادم وابسته ای نیستم دلم واسه کسی تنگ نمیشه هیچوقت نمیدونم چرا

حتی واسه کسایی ک از دست دادم و فوت کردن از خانوادم دل تنگ نمیشم

ادم تا مشکل نداشته باشه رابطشو خراب نمیکنه یادت بیاربراچی کات کردی و ممکنه با برگشتنت همون آش باشع و ...

یاداوری میکنم ولی دلم نمیفهمه خیلی دلم براش تنگ شده

یعنی قبولم نمیکنه؟😞 خب من قبلش باهاش حرف زدم گفتم شرایطم خوب نیس که لااقل یه حرکتی بزنه بیاد خواستگ ...

خب ولش کن بنظرم گذشت دیگه

اگ میخواست میومد خواستگاری 

هیچی با ارزش تر از عزت نفس ادم نیست

جدیش نگیر اگه میخاستت تلاششو برا بدست اوردنت میکرد 

گفت امسال شرایطشو ندارم. منم خونوادم نمیدونستن خواستگار راه میدادن. الان واسه اینکه منو اذیت کنه رفته با یه دوستام حرف میزنه

2706