2733
2739

خانواده ما مذهبی هستن قبلا آره خیلی حساس بودن منظورم حدود ۲۰ سال پیش اینا ولی الان دیگه نه یعنی دختر خانوم مجرد داریم که هم موهاش رو رنگ میکنه و هم صورتش رو اصلاح میکنه با اینکه مذهبی هم هست این چیزا به نظرم ربطی به ازدواج نداره یه چیز شخصی هست شاید دختری اصلا دلش نخواد ازدواج کنه باید همینجوری بشینه به خودش نرسه که چی بشه؟ این رسما دیگه قدیمی شده 

این نیز بگذرد...                                   

یه دختر خاله داشتم ابجی بزرگه تا 18 سالگی ابروهاش شکل اصغر حیدری بود ابجی کوچیکه از اول راهنمایی ابروهاشو مثل زنا باریک برمیداشت وقتی ازدواج کردن بزرگه حسابی تعغیر کرده بود خوشمل شده بود کوچیکه هیچ فرقی نکرده بود اصلا فقط موهاشو رنگ کرده بود همین

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره خانواده من بخدا مادرم نمیذاشت حتی سیبیل هامم بردارم ، بچه ها تو دبیرستان بهم میگفتن سگ سبیل😐 مامانم خیلی اذیتم کرد خیلی سختگیری میکرد حتی نمیذاشت یه خواستگار بیاد خونه ، مثلا تو مهمونیا و جمع زنونه تا حرف زنونه میزدن سریع به من اشاره میکرد که جمع ترک کنم انقدر منو بسته و ترسو بار آورد که من اصلا از روابط زناشویی و جنسی خبر نداشتم خوب بالاخره باید دخترو یکمم چشم و گدش باز تربیت کرد،گاهی تو دلم نمیبخشمش 

😔
2738
هنوزم مدرسه ها به این چیزا حساسن یا نه؟ زمان ما که با ۵من سبیل باید میرفتیم مدرسه اگه میزدیم ناظم م ...

آره واقعا چقدر گیر الکی میدادن من سنم کم بود لپام قرمز بود وقتی هم هوا سرد میشد بدتر میشد روزای اول کا دبیرستان میرفتم ناظم گیرداده بود چی زدی به لپت هرچی گفتم هیچی گوش نکرد گفت فردا با مادرت میای مدرسه😒

این نیز بگذرد...                                   
من مدرسه دولتی بودم سر این چیزا اخراج میکردن تازمانی که ابرو و موهای صورت دربیاد😂

والا مدرسه ما فقط کسایی رو که ازدواج میکردن اخراج میکردن میگفتن تمرکز بچه ها رو می ریزن به هم

البته به رژ و آرایش هم گیر میدادن ولی ابرو نه

:)

وای مو بلند تا کمر که خیلی خوبه😍😍😍😍

اینقد غبطه میخورم به اینایی که موهاشون تا کمر بلنده

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
والا مدرسه ما فقط کسایی رو که ازدواج میکردن اخراج میکردن میگفتن تمرکز بچه ها رو می ریزن به هم البته ...

کسایی که ازدواج میکردن رو‌اخراج دائم میکردن کسایی که ابرو و موهای صورتشون رو تمیز میکردن اخراج موقت میکردن

❤️
مادربزرگ من میگف دختری ک مو رنگ کنه ابرو برداره دنبال شوهره . من خودم دست به ابروهام نزدم و نخواهم ز ...

خب دنبال شوهر باشه مگه اشکالی داره این یه چیز طبیعیه من با این افکار مخالفم مادر خودمم خیلی رو این چیزا حساس بود ولی به نظرم اصلا درست نیست اگه از راه درست و منطقی و عقلانی دنبال ازدواج باشی عیب نیست چون چیزیه که خداوند تو وجود بشر گذاشته البته اینم بگم ها از راه درستش من با دوستی و این چیزا مخالفم

این نیز بگذرد...                                   
کسایی که ازدواج میکردن رو‌اخراج دائم میکردن کسایی که ابرو و موهای صورتشون رو تمیز میکردن اخراج موقت ...

نه اصلاح برای ما کاری نداشتن. ولی ازدواج اخراج دائم

من خوابگاه بودم یادمه بساط اصلاح پهن بود شبا😂

:)
والا مدرسه ما فقط کسایی رو که ازدواج میکردن اخراج میکردن میگفتن تمرکز بچه ها رو می ریزن به هم البته ...

🤣اینو گفتی یادم اومد که سوم راهنمایی که بودم الان ۱۸ سالمه اون وقت یه مدیر داشتیم ب شدت گیر میداد یکمی موهامو میزاشتم بیرون البته دست خودم نبود حالتشون کلا کج بود اصلا عمدی نبود یکمی بیرون بودن مدیر میخواست یه کلاهی ب مغنه ام بدوزه که موهام بیرون نشه ولی نمیدادمش که کلاه بدوزه ب مغنه ام نمیدونم چطور کلاهی خودش همش میگفت مغنه اتو بیار برت کلاه بدوزم همسایه های نزدیکمونم بود 🤣🤣

🤣🤣راجب اسم یه توضیح ریز بدم دوس دختر نوشتم که مشخص شه مونثم و مذکر نیستم چون حس میکردم نی نی یارا خانومن این کلمه رو نوشتم 🤣🤣🤣با تشکر دیگه سوال نکنین😂😁
2706