2733
2734
عنوان

پوستم خیلی بده+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 77 پست
چسب مخصوص بینی هست از داروخونه میتونی بگیری خیلی خوبه مارکشم پیوردرم ماسک ذغالم خوبه و هروز از تونر ...

باشه ممنون،تونر چیه عزیزم😅

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
من شنیدم برا جوش  پشت گوشم حجامت میکنن اگه برم پیش یکی که میگه بلدم خوبه،پیش کی حجامت کردی،منظ ...

من پیش دکتر داخلی رفتم ولی کارشو بلد بود خیلی کارا رو خوب انجام میده این دکتره

پیش متخصص بری بهتره 

بعضی ارایشگاها این کارو میکنن ولی پیش اونا اصلا نرو 

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پیش دکتر داخلی رفتم ولی کارشو بلد بود خیلی کارا رو خوب انجام میده این دکتره پیش متخصص بری بهتره& ...

آها باشه

ی دونه لیسانس مامایی هست میگه حجامتم میکنم اما من ترسیدم نرفتم.

متخصص خوبه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2731
نمیدونستم  آخه برا منم یه دوره اینجوری شد استفاده کردم الان هر هفته میذارم دیگه خیلی کم جوش می ...

منم میخاستم بخرم ترسیدم جوشام بدتر شه

من ماسک ورقه ای و ماسک سفیده تخم‌مرغ میزنم فقط

صورتم خیلی بهتر شده نسبت ب قبل🤦‍♀️

آها باشه ی دونه لیسانس مامایی هست میگه حجامتم میکنم اما من ترسیدم نرفتم. متخصص خوبه

اره از اینجور ادما زیاد هست ک میان تو خونه هم حجامت میکنن ولی نمیشه اعتماد کرد

اره متخصص خوبه

باشه ممنون،تونر چیه عزیزم😅

تونر محلولیه کهpH پوستتون رو متعادل میکنه...معمولا میگن بعد از پاکسازی پوست یا شستن ارایش با شوینده مخصوص بعدش از تونر استفاده کنین...خیلی ب سالم موندن و جوش نزدن پوست کمک میکنه و هر پوستی چه چرب چه خشک چه نرمال تونر مخصوص‌خودشو داره

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
تونر محلولیه کهpH پوستتون رو متعادل میکنه...معمولا میگن بعد از پاکسازی پوست یا شستن ارایش با شوینده ...

آها ممنون💙

2738
تونر محلولیه کهpH پوستتون رو متعادل میکنه...معمولا میگن بعد از پاکسازی پوست یا شستن ارایش با شوینده ...

الان متوجه شدم،تو همون پیراشکی خودمونی😂

الان متوجه شدم،تو همون پیراشکی خودمونی😂

😂😂🤣می‌شناسی منو

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
😂😂🤣می‌شناسی منو

آره همون،که  گفتی درخواست دوستی،بده بگم جریان تاپیکم چیه

شوگرددی و اینا😂😂

آره همون،که  گفتی درخواست دوستی،بده بگم جریان تاپیکم چیه شوگرددی و اینا😂😂

عع ارع🤣😂😂😂 تازه یادم افتاد تاپیکم شوخی بود گفتم تاپیک سمی تو سایت کم شده بزار سرگرم شیم🤣🤣🤣

عع ارع🤣😂😂😂 تازه یادم افتاد تاپیکم شوخی بود گفتم تاپیک سمی تو سایت کم شده بزار سرگرم شیم🤣🤣🤣

آره من نمیدونستم

نصیحتت کردم که نکن😂😂😂😂💔

من دیشب رفتم تونیک ویناین سی سیگل گرفتم با ژل ضد جوش ساین اسکاین روهم 100 هم نشد ولی از دیشب قشنگ جوشام کوجیک شده و داره خشک میشه صورتمم شاداب شده منافذ داره کم میشه

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2706