2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

گلم؟ شما چی؟ باورت نسبت به خودت اینه؟ 

همچین باوری نداشته باش عزیزم پاشو بهشون ثابت کن میدونم سخته و این حرفایی ک میزنم شاید بگی شعاره ولی همه چیز از یک جرقه شروع میشه 

اونا باورت ندارن اما تو یک کاری کن بفهمن اشتباه فک میکردن😍😘

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺

مردم هزار تا حرف میزنن من بهت قول میدم قول میدمااا اگه برنامه ریزی کنی حتما حتما موفق میشی😍😍

تو یه بار تو این دنیا زندگی میکنی نباید به حرف مردم گوش کنی😁اگه بهترین آدم دنیا باشی در موردت حرف میزنن بدترین آدم دنیام باشی بازم حرفشونو میزنن پس بیخیال حرف مردم😃

اگرم خیلی خیلی میگن جوابشونو بده  به همه ثابت کن که میتونی و موفق میشی ثابت کن که یه آدم قوی و محکمی هستی تو باید بتونی چون ارزششو داری😉😉😉

یه صلوات برای ظهور میفرستی؟ 💚                         اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم⁦❤️

رو مخ ترین ادم ها ایناند به ماهم میگند تهش هیچی نمیشی ولی بزار بگندتهش میبینیم😊

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706