2737
2739
عنوان

جاری و خواهر شوهرم علیه من دسیسه کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شما هر کادویی ببری اونام فردا همونجور برات جبران میکنن بنظرم زیاد سخت نگیر ک اونام فردا شما بچه د ...

چرا عزیزم اگه دختر باشه میگیرم ولی اون موقع که دختر دار شده من مجرد بودم الان واسه پسرش میخوام جبران کنم😊

😍تونسِ تونم😍دخترم خوش اومدی به زندگیمون 😍 منو بابایی بیصبرانه منتظر اومدنتیم😍💋
2728
شما که اینجوری بگی همسرتون بدتر میشه . بهش عزت نفس و اقتدار بده ‌.تا بتونی تو زندگی بهش تکیه کنی

پیش خودش نمی گم ولی خانواده اش همیشه میگن شوهرت بی عرضه اس هیچی حالیش نی اونوقت برادر شوهر و جاریم خوبن ما بدیم

ببخشیدا عزیزم‌ولی خودتم همچین زبرو زرنگ نیستی اخه به اونا چه که واسشون توضیح میدی😑😑😑

مبگم تو همچی دخالت میکنن اه فلانی طلا گرفته اینجوری اون یکی اون جوری راستی پسر عموم گفت اومدی در  مغازه اش واسه طلا راست میگه ؟میخوا طلا بخری؟😐😐😐😐

2740
ببخشیدا عزیزم‌ولی خودتم همچین زبرو زرنگ نیستی اخه به اونا چه که واسشون توضیح میدی😑😑😑

مبگم تو همچی دخالت میکنن اه فلانی طلا گرفته اینجوری اون یکی اون جوری راستی پسر عموم گفت اومدی در  مغازه اش واسه طلا راست میگه ؟میخوا طلا بخری؟😐😐😑😐😐تا این حد فضول

پیش خودش نمی گم ولی خانواده اش همیشه میگن شوهرت بی عرضه اس هیچی حالیش نی اونوقت برادر شوهر و جاریم خ ...

من هیچ وقت اجازه نمیدم در مورد همسرم جلوی من حرف بد بزنن .

حتی مادرش میدونه اگه به همسرم جلوی من چیزی بگه من ناراحت میشم ‌.به انتخابم احترام میزارم ☺

شمام هم یکم رو خودتون و همسرتون کار کنید.زندگی شخصی رو جلوی جاری و خواهرشو بازگو نکن . 

تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستین

❤️
من هیچ وقت اجازه نمیدم در مورد همسرم جلوی من حرف بد بزنن . حتی مادرش میدونه اگه به همسرم جلوی من چی ...

عریزم چندین بار راجب اینکه به شوهرم بی احترامی میکنن بحث کردم باهاشون ولی مادر شوهرم پروووووووو تر از این حرفاس