2726

من یکی دو ماه دیگه زن داداشم زایمان میکنه حالا با مامانم اینا قهرن هم خودش هم داداشم ولی با من خوبن ولی خونمون نمیان همش ما میریم اونجا خلاصه چند روز پیش با خواهر شوهرم نشسته بودیم داشتیم در مورد طلا صبحت میکردیم من یهو اومد تو ذهنم گفتم اگه زن داداشم زایمان کنه میخوا واسه برادر زاده ام طلا بگیرم یهو گفت مگه داداش تو چی واست اورده که میخوای واسش طلا بگیری ؟ اون خونه تو نمیاد با مامانت قهره بعد میخوا براش طلا بگیری منم گفتم اونا مادرشوهر عروسن دعوامون به من مربوط نمیشه تازه من فقط واسه داداشم میخوا طلا بگیرم قهر کرد پاشد رفت خونه جاریم بعد از اون جاریم اومد گفت پ چتون شده گفتم هیچی بابا میگه چرا میخوا برا داداشه طلا بگیری اونم گفت راست میگه داداش تو خونت نمیاد اونوقت این در حالیه که برادر خودش هیچوقت پا تو خونش نزاشتع حتی عید هم زنش میاد عیددیدنیشون زنش هم عین ...... گفتم خو توام برادرت نمیاد خونت چرا براش طلا گرفتی گفت تو منو ول کن ولی داداشه ارزش نداره براش طلا ببری گفتم عین داداش تو چرا تو خودتو نمی بینی که زایمان واست طلا نگرفت بعد تو سریع رفتی براش طلا گرفتی هر چی گفتم قبول نکرد خیلی حرصم گرفت به نظرتون حق با منه یا نه؟؟؟؟؟

😍تونسِ تونم😍دخترم خوش اومدی به زندگیمون 😍 منو بابایی بیصبرانه منتظر اومدنتیم😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نزاربقیه تو زندگیت دخالت کنن .این مسئله مربوط به شما و همسرتونه و به شخص دیگیری مربوط نیست😠

منم همینو میگم اونوقت اونا میخوان کاری بکنن من اصلا دخالت نمیکنم

شما بچه دارین اگه اره داداشت چی براش گرفت

نعزیزم بچه ندارم ولی داداشم بعد یه دختر قراره خدا بهشون به پسر بده

میتونی همسرتو توجیح کنی که اجازه دخالت ندن و کار خودتون انجام بدین .

هه شوهر من بی عرضه تر از این حرفاس

باورم نمیشه. من هیچ چیزی از خانواده خودم به خانواده شوهرم نمیگم وهیچ چیزی از خانواده شوهرم به خانواد ...

عریزم اینا خیلی فضولن و تو حاشیه ان اون جاریم هر کاری بکنه عین خیالشان نیست ولی من و ک کاری بکنم خفه میشن

نعزیزم بچه ندارم ولی داداشم بعد یه دختر قراره خدا بهشون به پسر بده

خب شما هر کادویی ببری اونام فردا همونجور برات جبران میکنن بنظرم زیاد سخت نگیر ک اونام فردا شما بچه دار شدید تو زحمت نیفتند و اینکه قرار نیس هر کاری خواستی ب خواهر شوهرت بگی با شوهرت تصمیم بگیر ک چی ببری .. عزیزم ی سوال گفتین بعد ی دختر بهشون پسر داده منظورتون چیه یعنی اگه دختر بود طلا نمیبردید 

2706