2737
2739

دخترم کلا دهن لق هست البته سنش کمه ۴ سالشه ولی خب یعنی هرچی بگی جواب میده چند شب پیش خونه مادر شوهرم دعوت بودیم من تو راه بهش گفتم هرکی ازت هرچی پرسید میگی من هیچی نمیدونم گفت چشم بعد اره دیگ ن واسه مادر شوهرم من عاشق مادر شوهرمم خیلی مهربونه هزار باز همچی زندگیم رو گفتم ولی هنوز فقط منو اون میدونیم ولی یکی از فامیل هاشون رو مخه کلا اره دیگ خلاصه رسیدیم از در اومدیم تو بلند گفت ما هیچی نمی دونیم هیچی هیچ کس هیچی از ما نپرسه ها مخصو من وای یعنی آب شدم🤣🤣🤣🤣بعد اسم منو دخترام شبیه همه یکی از بچه ها ی فامیل وسط جمع پرسید تو آرنیکا بودی گفت نه من هیچی نمی دونم 🤣

عزیزم😂😂

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

😂😂😂

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...

میگفتی داریم بهش یاد میدیم تو پارکی جایی غریبه چیزی پرسید بگه نمیدونم😂

)یکی بیاد از ستاد دروغ گو ها رو جمع کنید منو ببره😂😅😅😅)

من به توان تو رسیده‌ام💑    اي <برتر از خيال و قياس و گمان و وهم  /  وز هر چه گفته اند و شنيديم و خوانده ايم>شکرت ،که مزید نعمت است