2733
2734
عنوان

نوزادم وزن نگرفته چکار کنم

928 بازدید | 34 پست

سلام دوستان

من نوزاد ۱۴ روزه ام رو بردم دکتر گفت نصف مقداری  که باید وزن بگیره وزن گرفته 

حالا میخوام شبا شیرخشک بهش بدم روزا شیر خودمو 

فقط نمیدونم چقدر شیر خشک براش درست کنم ! و اینکه با قطره چکون شیرخشک بدم ممکنه سینمو دیگه نگیره ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سویق شیرافزا بخر بخور. خرما بخور... دختر منم تا دو ماهگی وزن نگرفت. من ترسیدم شیرخشک بدم چون میترسیدم شیرمو نخوره.... با شروع غذای کمکی خوب وزن گرفت

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره

اصلا نگران نباش.بچت رو هم شیرخشکی نکن.یکم مواد غذایی مغذی مثل آجیل و سوپ مرغ وهویج ورازیانه و... خودت بخور،شیرت رو مقوی کن.

در ضمن بچه وقتی بدنیا میاد چون داخل محیط آبی بودی وزنش اول بیشتره،و زیر پوستش آب اضافی داره.چند روز بعد حدود 300گرم وزن کم میشه چون آب زیر پوستش رو از طریق تبخیر و ادرار از دست میده.شما مجدد یک ماهگی ببر وزنش کن و شیر خشک از الان نده.احتمالا بهتر شده باشه.

بهتره خودت غذای مقوی بخوری 

میخورم 

کلی هم پودر و قرص شیر‌ افزا میخورم ... شیرم خوبه ولی هنوز جوری نیست که مثلا لباسمو خیس کنه 

البته دکتر گفت ممکنه از گرمای خونه هم باشه وزن نگرفتنش 🤔

2738
سویق شیرافزا بخر بخور. خرما بخور... دختر منم تا دو ماهگی وزن نگرفت. من ترسیدم شیرخشک بدم چون میترسید ...

از چند ماهگی کمکی دادی؟

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
سویق شیرافزا بخر بخور. خرما بخور... دختر منم تا دو ماهگی وزن نگرفت. من ترسیدم شیرخشک بدم چون میترسید ...

خداروشکر 💕

میخورم ... شیرم ب نظر خودم خوبه .. دکتر زنانم هم چک کرد گفت حجم شیرت خوبه 

شیر خشک رو با قطرعپه چکون بدم بازم بد عادت میشه ؟

باز مدافعان سینه مادر اومدن

عزیزم نی نیم ۱۶ روزشه شیر خشک کمکی میدم چون شیرم کافی نیست

سینمم میگیره 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2706