2737
2734
عنوان

ایرانیا..

199 بازدید | 32 پست

سلامممم،بروبچ تاحالاباخارجی هاارتباط داشتین؟!

ازنظراوناچی چیزی توی صورت ماایرانیازیباهست؟😐😂

«امروززدم توکارزیبایی ها»✋🏼😂

مثلاً یه خارجی اومده بودخونه فامیلم،آلمانی بود،میگفت متحیرومتعجبم اززیبایی چشم وابروی ایرانیا😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره، از نظر اروپایی ها چشم و ابروهامون خوشگله😀

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2731
2738

ما تافته جدا بافته هستیم اخه  

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
من با یه خارجی تو اینستا صحبت میکردم گفت پیکچرتو ببینم من عکس بهنوش طباطبایی رو فرستادم فهمید خود ...

🤣🤣چیگف🤣

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀

خارجی ها هم زدن تو کار تعارف 🤔

اینجا خیلی زود یاد می گیرید هر زمان توجیه خاصی برای نظرات ابلهانه یافت نمی شود آخرین تلاش مذبوحانه و ترفند موذیانه حمله به طرف مقابل با استفاده از کلمه «روشنفکر» می باشد نقطه ✴

آره چشمای ایرانیا واقعا خوبه 

چون اروپاییا بیشترشون پشت پلک ندارن 

ولی چشمای ایرانیا هم خوش فرمه و درشت تر هم بیشتریا پشت پلک دارن😻

یا مثلا اینکه اکثرا مشکی ان و مژه های پر دارن🤍

2706