2733
2739

ماکارانی شکلی پختم برا خودم و بچه ام برای شوهرمم صبح کوکو سبزی پختم ببره سرکار شب هم پلو مرع گذاشتم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه همسرم مرغ و گوجه و سیب زمینی سرخ شده

خودم کوکو سبزی

هیچکدومم فعلا اماده نیست😐🤦🏻‍♀️

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
اره  سر ساعت غذا خوردن مگه چشه؟ عزیزم دیر غذا خوردن جز ضرر واسه بدن هیچ چیزی نداره  من ...

آفرین برتو

ماتازه بیدارشدیم داریم صبونه میخوریم وبرنجموتازه خیس دادم

((امضاموبخون لطفا)) برای سلامتی امام زمان صلوات بفرس ودعاکن من بزودی مامان بشم ولطفا لطفادرخواست دوستی ندید
ماکارانی شکلی پختم برا خودم و بچه ام برای شوهرمم صبح کوکو سبزی پختم ببره سرکار شب هم پلو مرع گذاشتم

اووووو چه کد بانو

خیلی سخت میشه که 

واس همه یه چیزی بزار 

اینطور کل وقتت باید درحال پخت و پز باشی

واسه قبلا هس..

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
2738
اووووو چه کد بانو خیلی سخت میشه که  واس همه یه چیزی بزار  اینطور کل وقتت باید درحال پخت ...

دیشب مهمونی بودیم فکر کردم برای ناهار شوهرم چیزی میدند دیدم غداشون بدرد بردن نمیخوره نپخته بودم مجبوری صبح نیم ساعته کوکو سبزی پختم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
بلدرچین شکم پر

عزیزم🥺برا امضات از نی نیم خواستم واسطه شه ب خدا بگه تو رو هم مامان کنه 

خودمم منتظر بودم میفهمتت 

التماس دعا 

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
واقعا ساعت دوازده ناهار میخوری؟ ما تازه ساعت دوازده و نیم برنجو میذاریم بپزه

منکه تازه صبحانه میخورم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
چه خوشگل پختی  افرین

مرسی جان💚

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
عزیزم🥺برا امضات از نی نیم خواستم واسطه شه ب خدا بگه تو رو هم مامان کنه  خودمم منتظر بودم میفه ...

خیلی ممنون گلم قربونت 😘

((امضاموبخون لطفا)) برای سلامتی امام زمان صلوات بفرس ودعاکن من بزودی مامان بشم ولطفا لطفادرخواست دوستی ندید