2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم اصلا نباید مکمل رو بدون تجویز پزشک مصرف کنی اول آزمایش می دی اگه کمبود داشتی طبق دوز مشخص دارو مصرف می‌کنی .آهن هم اگه زیادباشه توی بدن می مونه و اختلال درست می‌کنه و این طوری نیست که بگی با آب دفع میشه

زیر ۱۸ ریپلای نکنه
2738

محلول در اب هست 

ولی زیاد خوردن هر چیزی حتی مثلا ویتامین Aهم مشکل ایجاد میکنه عزیز 

خودسرانه مصرف نکن

این رو هم بگم که قرص اهن باعث میشه که روده خوب کار نکنه 

و یبوست ایجاد میکنه پس حتما باید فیبر مصرف کنی در طول روز 

اطلاعاتی که گفتم خودم  از منبع موثق خوندم نظر نبود عزیز 

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 

ببخشید یادم رفت سلام کنم 😅

سلام

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 
محلول در اب هست  ولی زیاد خوردن هر چیزی حتی مثلا ویتامین Aهم مشکل ایجاد میکنه عزیز  خودس ...

فقط روزی یکی . آخه گرون خریدم . تا حالا هم مصرف نکردم . عکسش تاپیک قبلی هست

2706