2737
2734
عنوان

مادرشوهرم به شوهرم خوراکی میده میگه فقط خودت تنهایی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 63 پست
تو هم تو خونه خودتون به خودت برس مامان دوستم اوایل ازدواجش بهش میگفت هیچوقت منتظر نمون شوهرت بیا ...

دقیقا شوهر من اینطوریه اما بابام اینطوری نبود همشم میاد خونه میپرسه از من میوه خوردی ؟ اما هیچوقت نپرسیدم چطور انگار مثلا ناراحت میشه من میخورم شوهرم اصلا اینطور نیس تازه بعضی وقتا احساس میکنم من یه چیزی زیاد میخورم همش میگه احساس میکنم ناراحت میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به تخمت..مادرشوهر منم گاهی اندازه شوهرم بهش غذا میده‌‌..خداشاهده خوراکی‌هایی هم که میده هیچوقت قسمت ...

نه بابا اینا رسما میدن بهش ببر سرکار بخوره اصلا منو آدم حساب نمیکنن منم اصلا اهمییت ندادم 

2738
دقیقا شوهر من اینطوریه اما بابام اینطوری نبود همشم میاد خونه میپرسه از من میوه خوردی ؟ اما هیچوقت نپ ...

اصلا به روی خودت نیار که دیدی بهش چیزی دادن

ولی هررررچی دلت خواست بگو برات بخره و تنهایی بخور

والا

اون به تو نمیده تو هم نده ، تنها بخور

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
منم مقابل رفتار پسرشون و رفتار خودشون سکوت کردم البته بگم من کلا رفت آمدمو و ارتباطم رو با خانواده ا ...

یا پیغمبر آدم ازدواج میکنه که همه چیزش رو تقسیم کنه نه این جوری خیلی خیلی خیلی خیلی کارشون زشته. 

باید برن ار اول نوع  معاشرت رو یاد بگیرن. 

من اگه بودم میرفتم وسایلش رو میخوردم. روشکممم خیلی حساسم اگه نداد بهم  واقعا کینه به دل میگیرم 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
اصلا یه روی خودت نیار که دیدی بهش چیزی دادن ولی هررررچی دلت خواست بگو برات بخره و تنهایی بخور و ...

دقیقا تصمیم گرفتم اینکارو انجام بدم اصلا به روی خودم نیاوردم دید که دیدم یه لحظه اصلا یه طوری شدم فکر کنم متوجه شدم که متوجه شدم اما بازم به روی خودم نیاوردم انگار خیلی سوزوندمشون که این رفتار های بچگانه رو انجام میدن 

2706