2752
2734
دکتر نجمی رفتم و راضی بودم دکتر نایینی هم مادرم میره و راضیه البته مغز و اعصاب هستش
اگر بعد از هر لبخندی خدا را سپاس نگویید روا نیست بعد از هر اشکی از او گلایه کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

غفارپور معجزه میکنه،تو مطبش جا واسه نشستن نیست
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
غفارپور زنگ زدی بگو که بین مریض بهت وقت بدن
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....

من متخصص اعصاب و روان و یا همون روانپزشک خودم رو بهت پیشنهاد می دم خیلی معروفه تو اینترنت بزنی آدرس و شماره تماس و اینارو میاره وقت بگیر یسر برو پیشش نظرت راجع به رواندرمانی و روانپزشکا کلا عوض میشه منبع آرامشه اصلا. من هر وقت میرم پیششون کلی حالم بهتر میشه. خوبیش اینه راحت میتونی باهاش حرف بزنی و اصلا قضاوت نشی

2706