2737
2739

گوشیم به یک درصدی میرسه و خاموش میشه و وقتی دوباره روشن میکنم میبینم که خالیه و شارژ نداره و هر بار هم این درصد متغیره کمک!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گوشی منم اینجور شده یهو از ۱۰درصد سریع به صفر میرسه خب الان نزدیک ۳ساله دارم کار مداوم خراب میشن دیگه کم کم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

باتریش خرابه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
گوشی منم اینجور شده یهو از ۱۰درصد سریع به صفر میرسه خب الان نزدیک ۳ساله دارم کار مداوم خراب میشن دیگ ...

سلام  عزیزم خوبی؟؟

کم پیدایی؟؟

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁
2738
۱,,,,کابل شارژت خراب شده  ۲،،،،،یا کلا ولتاژ شارژرت به گوشیت نمیخوره چک کن ولتاژ  ۳،،،،، ...

نمیدونم فقط میدونم این درصد از ۳۶ پیشرفت کرده ده تا پنج تا به ۶۵ رسیده و اخرین باری هم که خاموش شد ۴۵ بوده 

مطمئن نیستم اخه فقط ۷ تا ۸ ماه که عوض کردم

هم باتری رو چک کن هم شارژرش باید مناسب گوشی خودت باشه . 

شارژر رو هم اون کابل رو از خود شارژرش جدا نکنید جدا کردن کابل باعث میشه شارژر خراب بشه و ب سوکت و موبایلتون اسیب بزنه و شارژ نکنه 

سلام  عزیزم خوبی؟؟ کم پیدایی؟؟

سلام عزیزم قربونت تو خوبی 

بچه نمیذاره همش دوسداره باهاش بازی کنم‌ یه دیقخ ازش غافل میشم یه بلا سرخودش میاره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
فقط ۷ تا ۸ ماه هست که باتری جدید گرفتم قبلی باد کرد

جنس خوب تو بازار نیس که هیچیم باطریه اصلی فابریکشون نمیشه

2706