2737
2739
عنوان

تب کودک یکساله

7980 بازدید | 34 پست

سلام مامانا میشه کمکم کنید

دختر من از جمعه بعدازظهر تب کرده بردمش دکتر گفت گلوش یه کم اتهاب داره ازیترومایسین و سیتریزین و استامینوفن و پلارژین داد بهش دادم الان از دیشب بازم تب میکنه یعنی هی گر میگیره دوباره میاد پایین دوباره میره بالا استا رو هر چهار ساعت میدم بهش 

هیچ علایم دیگه ای نداره نه سرفه نه عطسه فقط تب 

دندون بالاش یکی یه کوچولو در اومده یکی تازه میخواد در بیاد یعنی بخاطر اونه 

خیلی بیقراری میکنه نمیدونم چیکار کنم 

فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ستاین نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم

این رو هم بگم کلا دندون دیر دراورده تازه دوتا پایین داره دوتای بالاهم تازه میخواد دربیاد

فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ستاین نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
احتمالا از دندونه فقط حواست باشه تبش خیلی بالا نره بعد چن روز خوب میشه

حواسم هست از دیشب نخوابیدم شانس اوردم زنداداشم پیشمه کمکم میکنه این هم همش میخواد به من بچسبه

اره مال دندونه، بجای استان شربت بروفن بده. یا شیاف استامینوفن بذار

برای غذا خوردن شم چون اذیت میشه هرچی خواست بهش بده عذابش نده که باید اونی که من میدم بخوری

یعنی مثلا میگم اگر بستنی خواست بهش بده تا وقتی دندونش درمیاد و این اذیت شدناش خوب میشه

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
خیلی بچه ها الان اینجوری شدن

یعنی ویروسه 

خدا خودش کمک کنه ادم خودش مریض بشه بچه مریض نشه

سلام گلم منم دخترم بچه بود یه هفته تب داشت هر کاری میکردم خوب نمیشد دکتر هم بردم بعد رفتم پیش مادرم گفت که معدش ترش کرده بعد یکم نعنای تازه کوبید آبش هم گرفت بهش دادیم تا اومدم خونه خوب شد

2740
اره مال دندونه، بجای استان شربت بروفن بده. یا شیاف استامینوفن بذار برای غذا خوردن شم چون اذیت میشه ...

چند روز طول میکشه در بیاد؟

کاریش ندارم سره غذا ولی خب فکرم میمونه پیشش دیگه چون شیرش رو درست نمیخوره شیرخشکی هست 

بچه من همین علایم داشت 

فقط داغ میشد دوباره داغی برطرف میشد 

بداخلاق هم بود 

داروها رو قطع کردم 

دلیلش دندونش بود 

براش بستنی خریدم 

همین که میخورد ارو م میشد 

البته بگم.  بدنش داغ داغ میشد بعد یک ساعت انگار ن هم انگار 

بهش خیار بده وقت بیشتری براش بزار 

واقعا دندان درآوردن درد دار ه 

راستی یه شب خیلی بی‌قراری میکرد 

رفتیم شبانه روزی درمانگاه 

گفت یکم بهش سوسپانسیون ایبوبروفن بده 

بهش دادم آب رو آتیش 

صد برابر استامینوفن اثر داره 

ولی تو روز بهش نمی‌دادم 

بدنش داغ میشد عصبی هم بود 

میبردمش تو حموم آب بازی 

یا باهاش بازی میکردم یا ختکی میدادم میخورد 

ولی شب اگه اذیت بود کمی ایبوبروفن میدادم 

تاصبح راحت میخوابید واصلا بدنش داغ نمیشد 

تو روز نمیدادم تا گیج نشه

بچه من همین علایم داشت  فقط داغ میشد دوباره داغی برطرف میشد  بداخلاق هم بود  داروه ...

😐😐😐چند روز طول میکشه

حواسم هست از دیشب نخوابیدم شانس اوردم زنداداشم پیشمه کمکم میکنه این هم همش میخواد به من بچسبه

من دیشب از دست دکتر و ازمایش و ازمایشگاه و بیمارستان خلاص شدم

بچم تب کرد یهو بی دلیل

فقط تب هیچ علائم دیگه ای نداشت

تبش خوب نشد ترسیدم بردم دکتر

بستریش کردن کلی ازمایش عزار بار خون گرفتن رگ پسرمو پاره کردن

بمیرم براش ی هفته عذابش دادن

تهشم نفهمیدن دلیل تبش چیه

بنظر خودم داش ۴تا دندون باهم درمیاورد اذیت شد و تب کرد

فک کن با دارو تبشمیومد پایین بعد چن ساعت دوباره میرف بالا

تو بیمارستان هیچی نمیتونس بخوره بدتر میشد

منم فقط گریه

اگه بچت علایم دیگه ای نداره و مشکل خاص یا زمینه ای نداره چن روزی صب کن خودت تبشو پایین نگه دار از شیاف استفاده کن

حتی پرستاره تو بیمارستان میگف بچش چن روزه تب داره دکتر نبرده

انشالله ک خوب بشه زودی 

چند روز طول میکشه در بیاد؟ کاریش ندارم سره غذا ولی خب فکرم میمونه پیشش دیگه چون شیرش رو درست نمیخور ...

عزیزم بالاخره طول میکشه شاید یک هفته ده روز یکماه بسه 

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
 😐😐😐چند روز طول میکشه

برای بچه من یبار یک هفته دقیقا شد 

دفعه بعدش پنج روز.   دفعه بعداز اون اوجش  سه روز بود 

ولی بار اول که یکساله بود خیلی خوب یادمه 

وتجربم کم بود دلهره واسترس گرفتیم سریع رفتیم دکتر 

آنتی بیوتیک و....داد 

دقیقا یک هفته طول کشید 

من دیشب از دست دکتر و ازمایش و ازمایشگاه و بیمارستان خلاص شدم بچم تب کرد یهو بی دلیل فقط تب هیچ عل ...

الهی خدا سلامتی بده 

هیچ علایم دیگه ای نداره جز همین بیقراری و تب

2706