2733
2734
عنوان

کمک....باقی موندن بقایای حاملگی

9534 بازدید | 24 پست
سلام بچه ها من ماه پیش سقط داشتم این هفته پریود شدم که خیلی شدید و دردناک بود ..تب و لرزم داشتم رفتم دکتر دوتا امپول مترژن داد که پریشب و دیروز زدم..دکتر گفته بود فرداش برم سونو ولی من هنوز خونریزی دارم..ولی چیز خاصی ندیدم که دفع بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معمولا اگه زیاد نمونده باشه،با پریودی بعدی دفع میشه.من دوتا سقطم همین جوری بود... ولی اگه علایم عفونت داری،به نظرم یه سونو برو حتما.خدای نکرده مشکل ساز نشه برات
دوخت سرویس اشپزخونه های دلبرونه @rey.han.handmade ارسال پستی به سراسر کشور
دوستان علائم عفونت چیه؟
یک زن قوى کسى است که عمیق احساس میکند و استوار عشق مى ورزد اشکهایش به فراوانى خنده هایش جارى مى شوند.. یک زن قوى هم لطیف است هم محکم هم اهل عمل است هم معنویت یک زن قوى در ماهیت خود هدیه اى است به جهان...
2740
تقریبا بیست و پنج روز پیش سقط کردم...ولی بعدش همش لکه بینی داشتم تا اینکه یک هفته پیش پریود شدم...روز هفتم پری خیلی خونریزی وحشتناکی داشتم لخته لخته از میومد طوری که رفتم زیر سرم...شبشم تب و لرز و بدن درد شدید داشتم
مامان موشی چطوری؟؟؟ دلیل سقطلتو فهمیدی بالاخره؟؟
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
نه بنظره من کورتاژ نکن منم بقایا یکماه موندو با پریود بعدیم دفع شد
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
منم عین دقیق مثل شما بودم با امپول و قرص دفع کامل نشد از همون اولم گفتن کورتاژ اما قبول نکردم میفته نگران نباش
2706