2703
2553
عنوان

کسی فلوکسامین خورده

112 بازدید | 15 پست

دکتر برای وسواس فکریم نوشته البته من یک ونیم ماهه اینجوریم خودم حس میکنم دارم بهتر میشم حالا دودلم بخورم یانه البته یه روزایی فکر میکنم خوبم بعد دوباره حالم بد میشه

خدایا شکرت بابت همه چیز ❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اره عزیزم بخور نوسان داره خوب و بد میشی

مثلا امروز یه لحظه دوباره دلشوره و فکرای مضخرف اومد تو ذهنم‌ ولی نمیدونم واقعا بخورم یا نه

2714
اگر ۲۰ می خوری باید لا اقل دوهفته ۱۰ بخوری دوهفته بعد یک روز درمیان کنی باز بعد تا دوهفته سه روز درم ...

من فکر میکنم خودمم کم کم روبه بهبودیم البته من وقتی حرف دلم و ذهنم رو به شوهرم و مادرم‌ گفتم‌حس سبکی بهم دست داد حس کردم از بار فکریم کمتر شده

دوز ۱۰ شو بخور ۲۰ نسبتا قوی هست متاسفانه این دارو باید طولانی مدت مصرف بشه

شاید شرکتاشون فرق میکنه برای ۵۰ هستش تو نت خوندم که دوز ۵۰ و۱۰۰ داره اصلا دودلم برای خوردنش میگم چندروز هم به خودم فرصت بدم اگه دیدم دارم بهتر میشم نخورم چون اصلا دوس ندارم وابسته شم یا یک شب درمیون بخورم

من ۲۰ عبیدی یا ۱۰ شرکت عبیدی رو استفاده می کنم بصورت کپسول هست فکر کنم ۵۰ خیلی قوی باشه

نمیدونم این این شرکتش ۱۰ و ۲۰ نداره انگار ۵۰ و۱۰۰ داره

2706