2737
2739
عنوان

باهاش نامزد کنم ؟!

320 بازدید | 25 پست

راستش ایندفعه یکم شک دارم برا همین نظر بقبه هم میخوام بدونم

خاستگارم دو رگس ، ایرانی و (دقیق نمیدونم اون یکی کشور اوکراین بود یا تایوان) هی یادم میره😂💔💔

معلم ادبیاته و ۲۶ سالشه

باهاش دوست بودم قبلا ولی زیاد نمیشناسمش 

اخلاقش بد نیست ولی خیلی سردهه

و اینکع میگه معلوم نیست که بخواد  تو کدوم یکی کشور باشه

خب این یکی مورد منو اذیت میکنع چون میخوام تو ایران بمونم و شغلمو ادامه بدم؟

شما بودید نامزد میکردید

معلموم خودم انتخاب میکردم ولی این یکی گیج شدم

من بودم نه

ولی شرایط رو بسنج

چند سالته خودت؟

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خارجی چجوری شده معلم فارسی ایرانیا اینو بگو

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2738

شغلت چیه 

چرا خارجیا انقد سردن از هر کی شنیدم اینو گفده😑

‏کاش زندگی از آخر به اول بود. پیر به دنیا می‌آمدیم. در رخداد یک عشق، جوان میشدیم. سپس کودکی معصوم میشدیم، و در نیمه شبی تاریک، با نوازش‌های مادر، آرام میمردیم …🌱🐾

خوب چه حُسنی داره که داری راجع بهش فکر می‌کنی؟؟؟ ضمن اینکه از همین اول بسم‌الله یه اختلاف نظر فاحش در مورد محل سکونت دارین

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
خارجی چجوری شده معلم فارسی ایرانیا اینو بگو

دو رگس دیگ زبان فارسیو فوله

‏کاش زندگی از آخر به اول بود. پیر به دنیا می‌آمدیم. در رخداد یک عشق، جوان میشدیم. سپس کودکی معصوم میشدیم، و در نیمه شبی تاریک، با نوازش‌های مادر، آرام میمردیم …🌱🐾
2706