2703
2713
عنوان

چیکار کنم طرف شوهرم بگیرم؟؟ ایا🤔

563 بازدید | 28 پست

پدرم زمین داشت سهم هرکسی رو داد پسرا 2برابردختر ازمن شد 200 150تومن می‌خرن چون روستا من میخوام بفروشم پولشو چون توشهر میخوام خونه بخرم لازم دارم وگرنه کم میاریم اونجا اصلا پیشرفت نداره 

اطراف من داداشام هستن. میگن وسط ما غریبه نیار فلانه چه ربطی داره تودور خونت حیاط هرکسی جدا دوبرابر هم زمین داری دهنت ببند فوش میدن شوهرم میگه اگه این دفعه مشتری بپرونن دعوای شدید میکنم به نظرتون حق باما نیست اختیار فروش زمینمو ندارم 🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

پ‌ بفروش به خود داداشات

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2714

حق باشماس ولی شوهرتو نزار تو ای امور دخالت کنه

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

خب بهشون بگو من قصددارم بفروشم پولشو لازم دارم.اگ نمیخایید غریبه بیادخودتون بردارید زمین منو و پولشو بدید بهم اگرم ن ک بگو من نیازم دارم باید بفروشم

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
خب بهشون بگو من قصددارم بفروشم پولشو لازم دارم.اگ نمیخایید غریبه بیادخودتون بردارید زمین منو و پولشو ...

گفتم حالیشون نمیشه الان بهشون زنگ زدم رد تماس میزنن حتی بابام میخواستم بگم مشتری قراربیاد نپرونید بره

گفتم حالیشون نمیشه الان بهشون زنگ زدم رد تماس میزنن حتی بابام میخواستم بگم مشتری قراربیاد نپرونید بر ...

عزیزم حواست فقط باشه پول زمینو دو دسای ندی شوهرت برا خودش خونه بخره

حتمااا باید حداقل یه دنگ خونه به نامت بشه

2706