2733
2739

خب خب تعریف کنید ببینیم چیا براتون پیش اومده یا چ ماجراهایی شنیدید ک ترسناک بوده

✔خاهشا هر کی مخالف تاپیک های ترسناکه بدون اینک گزارش بزنه یا انتقاد کنه از تاپیک خارج بشه ک اعصاب هممون اروم بمونه🙂🙃

رفیقای فاب پایه تو تگ کن😈🤙

باتچکر🙌❤

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی

میترکع ب مولا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاربریم؟یا تاپیک؟

تاپیک

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

یکی از فامیل ها پسرش رو میفرسته اردو مدرسه بعد وقتی بچه ها خواستن قایم موشک بازی کنن همه رفتن قایم بشن هرچی گشتن پسر رو پیدا نکردن دیگه 😐 بچه دیگه بر نگشته خونه

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

20 سالم که بود یبار حس کردم نصفه شب یه نفر اومد رو تختم کنارم دراز کشید از ترس چشمامو باز نمیکردم قلبم داشت میومد تو دهنم 😭

بعد 10 دقیقه فکر کنم رفت و من رفتم تو اتاق مامان بابام تا صبح گریه کردم 

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍

به عروسک های کوچیک و تاریکی فوبیا دارم. دوست پسرم اینو نمیدونست.

میخواست سوپرایز کنه .

خونه تاریکه تاریک بود منم داشتم صداش میزدم یهو رو به روم ی عروسک دختر بود با موهای بافته.

به قدری ترسیدم که غش کردم

تا چند ساعت نتونستم بدنمو تکون بدم 

2706