2733
2734
عنوان

تولدم مبارک + عکسم ♥️☺️🥳🎉🎊🎈🎂🎁بیاید بهتون کادو میدمممم....

| مشاهده متن کامل بحث + 5414 بازدید | 188 پست

تولدت مباررک 💜💜💜

حس ششمت میگه من کی به خواسته های قلبیم میرسم؟

برای چی جواب میدی قربونت؟چی رو میخوای قانع کنی؟کی رو میخوای راضی کنی؟ این مردم از خداشون ناراضی‌ان...از زندگیشون ناراضی آن...حالا تو میخوای اینارو توضیح بدی،راضی کنی؟ بعد به تو میگن تو یه جای دیگه هم بد بودی!بگید بیست جای دیگه هم بد بودم...شما تازه از یه بدی من خبر دارید؟من پر بدی ام...برای چی دفاع میکنید؟ما تاکی میخوایم این بازی رو بگذاریم؟چرا ما می‌ایستیم تو پیستی که مردم مشت بزنن می‌افتیم به بدبختی بلند میشیم دوباره بزنن باز دوباره بلند بشیم!این هنره؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه به عنوان کادو بهم بگی به اونی ک میخام برسم میرسم یا ن کی خبری ازش میشه 🥺🙏🏻🙏🏻

۸۰ درصد میرسی

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
2728
اومدم اومدم ببخشید... این از فرشته نجات... بریم سراغ سوالا... نپرسید شورتم چ رنگیه ها

مبارکه گلم

منو اونی ک همو میخوایم کی بهم میرسیم

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
2740

تولدت مبارک باشه عزیزم😍

کلی خاطرات قشنگ تجربه کنی تو این یک سال تا تولد بعدیت😍♥️

سوالم تکراریه دگ🤣

به شخص مورد علاقم میرسم یا نه؟

خیلی دوسش دارم واقعا

و اینکه تو دانشگاه رشته خوبی قبول میشم؟

رشتم تجربیه به خاطر مشکلاتی امسال نرفتم

محصولمون خوب فروش میره ؟

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
اومدم اومدم ببخشید... این از فرشته نجات... بریم سراغ سوالا... نپرسید شورتم چ رنگیه ها

تولدت مبارککککک😍😍😍 منم ۲۵ آذر

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
2706