2737
2734

متفاوتند نمیشه کلی گفت

اما اینا مشترکه نود درصد : 

سعی میکنن درموردت زود به نتیجه برسن و با خانواده بیان جلو لفتش نمیدن امروز فردا نمیکنن به بهانه آشنایی بیشتر

برات راحت خرج میکنن

توجه و نگاه به رفتارات 

علایقت رو سعی میکنن بشناسن

همیشه برات وقت خالی دارن

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی حساس

حتی اگ قویترین و با جذبه ترین ادم باشن پیش تو حساسترینن

من شوهرم یه شخصیت شناخته شدس ب واسطه شغلش ک واقعا همه ازش حساب میبرن ولی من حتی کوچیکترین کار لشتباهی بکنم گاهی گریع میکنه

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
2728

از همه چی میگذره به خاطر عشقش‌  حتی از ارامش‌ و راحتی خودش‌ 

تو جیبش‌ پول نباشه اما  برا تو نه نمیاره

براش مهمه‌ کجایی  و نگرانت  میشه  

تو جایی که  نیستی جای  خالیتو‌ حس میکنه‌ 

از عشقش‌ مثل مادر و خواهر خودش مراقبت‌ میکنه  

برات‌ بند کفشات‌ و مینده‌ 

شاید واست  کادو گرون‌ نخره‌ اما‌ تمام‌ وجودش‌ تویی‌ 

چشماش.... چشما‌ هیچوقت  دروغ  نمیگن‌ پسر عاشق‌ چشاش‌ انگار‌ یه موج  داره که  میره و میاد برق میزنه‌ 

پسر که  عاشق‌ بشه همه  دنیا میفهمن💔

2738
درموردت زود ب نتيجه برسن ؟ يعني چي منظورت متوجه نشذم 

گفتم دیگه الکی هی امروز فردا نمیکنه برا آشنایی زود میادخواستگاری

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭

کوه هم برای عشقشون جا به جا می کنند

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
2706