2737
2734

بچه ها اینو بگم ک باردار نیستم پرسیدم گفتن۳۰۰ تومن کل پول این ماهه ک شوهرم بهم داده مولتی ویتامین پریناتال خیلی لاغر شدم اشتها ندارم نمیدونم چیکار کنم نطرتون چیه پیشنهاد دیگه هم دارین برا چاق شدن واشتها بهم بدین احرتون باخدا

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چیپس و‌نوشابه بخور با غذا نون بخور تنفلات بخور

مشکل اشتهامه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
فقط ب من بگو چجور لاغر شدی لطفا

نمیدونم از بس فکروخیال دارم

ویتامین برا حامله ها خوبه.پودر جنسینگ بگیر زیادم گرون نیس یکی دو قوطی استفاده کن 

اره پودر جنسینگ من گرفتم به شدت خواب اور و اشتها اور بود 

دیگه باردارم الانم شیرده استفاده نکردم 

اسی سعی کن فقط خوب بخوری و معدت خالی نزاری 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2706