2733
2734
عنوان

مهاجرت و سختی هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 5550 بازدید | 58 پست

اون یکی تاپیکش جواب نداد اینجا هم جواب نمیده

😂😂😂😂

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من پرستارم و شوهرم مهندس برق هشت سال سابقه کار تو زمینه تاسیسات برقی داره میشه منم راهنمایی کن ...

خوب چون فاصله افتاده بین تحصیل همسرتون ریسک پذیرش و ویزا رو دارین ولی ناامید نباشین:شما هم باید معادلسازی ها رو انجام بدین که هزینه هاش به عهده خودتون هست تا اجازه کار داشته باشین 

عزیزم خیلی سختی کشیدیم  هر دومون کلاس زبان زیاد میرفتیم  ی معلم خصوصی گرفتیم  خدا ...

ببخشید شما دو روز پیش درمورد اینکه کدام استاد بهتره نظرخواستید، کی مدرک گرفتی؟

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2728
تقریبا میشه گفت سوابق تحصیلی و کاریش نزدیک همه؛ خودتون هم که میدونید باید ازمون های معادلسازی رو بگذ ...

pr چیه؟؟

من هیچی ازین چیزا نمیدونم و واقعا مهاجرت آخرین گزینه زندگیمه ولی همسرم نه.واقعا گیر داده بهش.

شما خودتون مهاجرت کردین؟؟

چطوری میتوه واسه دکتری پذیرش بگیره و بورسیه بشه؟

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
ببخشید این اسی که میگید چیه؟؟؟؟  بله مربی ان لاین میخام  حتمن هم بچه غرب باشه  چون ...

از ۹۷ اینجایی نمیدونی اسی چیه؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
شایدم بگه این کاربری دست دونفره

انلاین میخواد

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2740
خب بورس باشه اولا اسمش فانده نه بورس دوما فرقی میکنه قانون برای همس  عزیزم الان همه دنبال مهاج ...

بشددددتتتت حرفاش تناقض دارن 

بورس اونم برای تخصص پزشکی 

اونم از طرف دانشگاه ایران 

داره از رویاهاش میگه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
همه ی کارا رو کردیم  پدرش الحمدالله اشنا داره  از بزرگای ایرانه  بگذریم  نمی ...

ربطی نداره عزیزم:شما میگی مدارکش چون دانشگاه دولتیه تعهد داره؛من میگم شما تا مدرک رو ازاد نکنی اصلا نمیتونی پذیرش بگیری:الان مدرک شما ازاد شده دیگه تعهد ندارین

از ۹۷ اینجایی نمیدونی اسی چیه؟

وای خدایا مردم😂😂😂

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
اره الان میگه برای کسی میخواستم    

واقعا بعضی از ایرانی ها 

نمونه و خاصن 😐

چقدر سنگ دل 

چقدر بد گمان 

چقدر بی رحم 

اینجا من از مشکلم میگم 

بی حاشیه 

شما اومدی چی میگی ؟  الان واقعا نمیخام تو تاپیک من باشید