2733
2739
عنوان

مهاجرت و سختی هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 5550 بازدید | 58 پست
بورس شده  باید برگرده  برای نخبه ها و  درس خون ها  اینجوریه  ایشون الان ...

چجوری برای تخصص پزشکی بورس گرفته؟ 

بورس کدوم دانشگاهه؟ 

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسی ببخشید پریروز دنبال مربی تو عرب تهران میگشتی که

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
عزیزم خیلی سختی کشیدیم  هر دومون کلاس زبان زیاد میرفتیم  ی معلم خصوصی گرفتیم  خدا ...

مثلا الان خونه ای که ساکنین چطوریه؟

اجاره ش چقدره در ماه؟

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
چند ماه پیش که دنبال باشگاه ورزشی بودی  الان میگی کانادایی🤔🤔🤔

چند ماه پیش چیه؟ دو روز پیش بوده😁😁

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
همسرم مهدنسی صنایع خونده و ارشد مدیریت اجرایی یا mba  داره.اابته تو از زمینه ها نبوده تجارب کار ...

تقریبا میشه گفت سوابق تحصیلی و کاریش نزدیک همه؛ خودتون هم که میدونید باید ازمون های معادلسازی رو بگذرونید تا اجازه کار داشته باشین که البته بدون pr هم خیلی هزینه داره هم فکر کنم یه سری تخصص ها رو نتونید بخونید

2740
مگه موقعی که رفتین مدارک رو ازاد نکردین؟ الان بدون ازاد کردن مدرک که اجازه خروج نمیدن؛ربطی به مدارکش ...

همه ی کارا رو کردیم 

پدرش الحمدالله اشنا داره 

از بزرگای ایرانه 

بگذریم 

نمیشه ک همه چیزو گفت 

چند ماه پیش که دنبال باشگاه ورزشی بودی  الان میگی کانادایی🤔🤔🤔

چندماه پیش چیه اون هفته بوده

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

خب لزومی نداره برگرده

بورسو که ایران بهش نداده از دانشگاه داره می گیره

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
اسی ببخشید پریروز دنبال مربی تو عرب تهران میگشتی که

ببخشید این اسی که میگید چیه؟؟؟؟ 

بله مربی ان لاین میخام 

حتمن هم بچه غرب باشه 

چون مامانم‌سعا‌ت اباده 

میخام خصوصی پیش اونم بره 

خب بورس باشه اولا اسمش فانده نه بورس دوما فرقی میکنه قانون برای همس 

عزیزم الان همه دنبال مهاجرتن و تمااااام زیرو بمشو بلدن اول برو تحقیق کن بعد بیا چاخان کن