2733
2734
عنوان

متخصصین تشخیص جنسیت ان تی

511 بازدید | 43 پست

دوستای گلم ویشه حدس بزنین نی نی منچیه امروز ان تی دادم و همه چی سالمه 

از روی چی تشخیص میدین

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علائمتو بگو تا بگم جنسیتش چیه من اکثرا برا خیلیا رو درست حدس میزنم

والا ویار شور و کمی ترش تهوع شبانه کمی تنبلی سردی پاهام رو بیشتر از همه چیز حس میکنم 

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

من میگم رشدموهای پام زیادشده گرمیگیرم لواشک وشوری دوستدارم ازکباببدم میادمرغ نمیخورم گوشت میخورم سینه راستم بزرگتره لاغرشدم ماهای اول ضربان قلب نی نیم ۱۱۰بودان تی ۱۷۶بودازدوماهگی مث ماهی زیرشکمم لیزمیخوره نی نی

2740

میشه واسه منم بگی. 

حالت تهوع و سردرد خیلی کم و خیلی خفیف گاهی دارم.

شبا خیلی گرسنه م میشه. از شب تا صبح حدودا چهار بار بیدار میشم چیزی میخورم. چیز خاصی هوس نمیکنم یا میلم نیست. مثلا اینطوری نیست که بگم شیرینی دوست دارم یا ترشی. فرقی نمیکنه برام. 

قسمت هاله ی قهوه ای سینه هام پوست پوست شده. 

تکرر ادرار هم دارم. 

من میگم رشدموهای پام زیادشده گرمیگیرم لواشک وشوری دوستدارم ازکباببدم میادمرغ نمیخورم گوشت میخورم سین ...

احتمال زیاد پسر باشه چون منم همینطور بودم و مطمئن بودم که بچم پسره و همینطورم شد