2737
2739

من چهار بار تجربه سقط داشتم هر چهاربارم پنج هفته بود آخر رفتم مطب دکتر رزاقی ایشون آزمایش گرفتن که متوجه شدن مشکل ایمنی و انعقادی دارم و دارو دادن زیر نظر ایشون باردار شدم و الان دوقلوهام کنارمن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
علت سقط تون چی بود. آزمایش اسپرم داده همسرتون  منم سقط داشتم متوقف شدن رشد جنین درشش هفته، علت ...

نه دکتر هیچ آزمایشی ننوشته واسم ...حتی واسه شوهرمم ننوشت...فقط واسه جفتمون کیوتن نوشت

من چهار بار تجربه سقط داشتم هر چهاربارم پنج هفته بود آخر رفتم مطب دکتر رزاقی ایشون آزمایش گرفتن که م ...

عزیزم میشه بپرسم چه دارویی واستون نوشت؟ هزینه ازمایشا چقد بود؟ چقد بین سقط و اقدام فاصله میدادی؟ من یکبار داشتم برم؟ علائم خاصی داشتی که مشکل انعقادی داشتین؟

نه دکتر هیچ آزمایشی ننوشته واسم ...حتی واسه شوهرمم ننوشت...فقط واسه جفتمون کیوتن نوشت

خود به خود سقط بشه که رحم اذیت نمیشه خیلی...کورتاژ واقعا عواقب بدی داره...خیلی اذیت شدم....ولی باز جلوی بارداری رو نمیگیره...فقط ۶ ماه دست نگه دار برای بارداری..بعد اقدام کن.

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...
عزیزم میشه بپرسم چه دارویی واستون نوشت؟ هزینه ازمایشا چقد بود؟ چقد بین سقط و اقدام فاصله میدادی؟ من ...

هیچ علائم خاصی نداشتم مشکل من ایمنی بود و دکتر بهم قرص پردنیزولون و سرم ای وی ای جی هفت دوره داد 

2706