2733
2739

من 3 سال پیش با این به هم زدم هنوزم که هنوزه بیخیال نمیشه من الان با یکی دیگه ام هرچی خط و ایدی عوض میکنم پیدام میکنه اخر سر به دوستشم حتی رو انداخته ک بیاد ب من بگه بهش پیام بدم    24 سالشه اینترن پزشکیه خیلییی بچه گانه بود رفتارش اخرین بار واقعا دیگع دلمو زد اومده میگه به پات میفتم از بلاک درار اه

شاید واقعا دوست دار 

اما احمقع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

رو نده

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
چرا احمق؟

هیچ

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
حس میکنم واقعا عاشقته. ادما در برابر کسی که عاشقشن احمق میشن. اگه ادم سالمیه راهس بده. بچه بازیش کم ...

خل بازی زیاد درمیاره خوشم از رفتاراش نمیاد عین پسر بچه س

رو ندادم ول نمیکنه دگ رو بدم چی میخواد بشه الله علم

چی بگم والا

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید
2706