2737
2734
عنوان

شرمم میاد اینو بگم

952 بازدید | 26 پست

ما حدود چندین همکاریم خانم و آقا . آقایون همه متاهل هستن و خانمها همه مطلقه بچه دار یا بی بچه . انقدری که آقایون متاهل با این خانم ها گرم هستند و خوش و بچ میکنن و اهمیت میدن و پاچه خواری میکنن که فکر نکنم اهمیت به زنهای خودشون بدن 

و انقدری که این خانم های شل وعض براشون کرم می ریزن و دون میپاشند که آدم بهم می ریزه 

سر صحبتم اینه آدم چقدر میتونه خراب باشه چقدر آخه به چه قیمتی 

راستش مدتهاست از ازدواج متنفر شدم ازبس دیدم تعداد آدمهای وفادار نایابه 

چقدر بده واقعا 

طرف فک میکنه شوهرش سرکار دنبال ی لقمه نون 

اونوقت طرف دنبال هول بازی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مردا که حالشون معلومه زنا هم به همچنساشون رحم نمیکنن اینا اگه مرد خوبی بودن به زنای خودشون خیانت نمیکردن

چگونه می‌توان به تاول‌های پا گفت تمام مسیر طی شده، اشتباه بوده؟؟؟؟
2738

والا ماهم تو محل کارمون با همکارامون حرف میزنیم اونا هم با ما حرف میزنن هیچکدوم هم منظوری نداریم فقط میخوایم صرفا محیط خشکی نباشه و بعد از ساعت کاری یادمون نمیاد چی گفتیم و چی شنیدیم خیلی سخت نگیرید

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم

اون زنا که بهشون میگید شل وض خودشونم قربانی این زندگی و جریانن.اون مردا فقط واسه هوس و تنوع لاس میزنن باهاشون شبم میرن کنار زن و بچشون و قربون زنشون میرن.مردا رو لعنت کنید بهتره

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
کاملا درسته . من همیشه این حرفمه

اره والا.یا زن میگیرن چش چرونیشون هم ب کناراز بس تنوع طلبن ذاتشونه 

زنو برای تو خونه کلفتیشون میخوان عشق و حالشونو با اون بیرونیا😐😐😐

نه بابا دیگه اینطوریا هم نیست  یعنی پدر و برادر خودتون هم همینطورن؟

نخیرهیچ مرددرستی نیست همه ازدم یکی ان 

خداجونم کمک کن بتونم بهترین مامان باشم برای این پسرکوچولوی قشنگی که بهم دادی باتمام وجودم عاشقشم عاشقتم😍😍🥰
2706