2733
2734
عنوان

خیانت شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2005 بازدید | 93 پست
ارزش ما خواه ناخواه تو این جامعه پایینه  چون جنس زنیم ادم باید چشماشو بازکنه اگر پشتت گرمه ب ...

ارزش زن یعنی اینکه بچه هارو بده به پدرشون و بره برای خودش یه زندگی بهتر فراهم کنه و بعدش بچه ها رو وقتی بزرگ شدن با اختیار خودشون ببره پیش خودش والا زنها گناه دارن به خاطر بچه ها هرجور توهین و تحقیری رو قبول کنن

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید ازش وکالت بگیرید برای حق فرزند اگه از یه وکیل هم بپرسید رایگان راهنمایی میکنه یجوری با زبون ن ...

خب اینجوری که نمیده . کدوم مردی با زبون خوش این چیزا رو داده بهش بگم میگه مگه میخوای ازم جدا شی؟ من میدونم من خیلی بچه دوستم ‌ . از لجش بدتر میگیره بچه ها رو

2728
خب اینجوری که نمیده . کدوم مردی با زبون خوش این چیزا رو داده بهش بگم میگه مگه میخوای ازم جدا شی؟ من ...

خب وقتی ک متوجه بشه تو از خیانتش خبر داری

میگی شرط موندنم همینه وگرنه وکیل میگیرم و یه لحظه هم نمیمونم( بترسونش بگو میتونم با وکیل و اینا ثابت کنم صلاحیت حق فرزند رو نداری دادگاه هم بهم حق رو بده

ارزش ما خواه ناخواه تو این جامعه پایینه  چون جنس زنیم ادم باید چشماشو بازکنه اگر پشتت گرمه ب ...

از یه جایی باید تابو شکنی  شروع بشه نه؟

اینکه ما جنس ضعیفی هستیم و ارزشمون پایینه همه بهونه برای کم کاری خودمونه..اینکه همش باید به یه نفر تکیه کنیم و خودمون به تنهایی کاری ازمون برنمیاد 

من اگه یه روز بچه داشته باشم ،سعی میکنم برای بچم یه الگوی مقاوم باشم نه درس عبرت...

چون در نهایت اون بچه بابت فداکاری ای که براش کردید ازتون تقدیر و تشکر نمیکنه برعکس فقط به حال مادرش افسوس میخوره 

ارزش زن یعنی اینکه بچه هارو بده به پدرشون و بره برای خودش یه زندگی بهتر فراهم کنه و بعدش بچه ها رو و ...

بله اگر مردی هست که انسانیت داره و پدری کردن بلده حتمن باید حزانت بهش داده بشه

ولی مرد خیانتکار میتونه بچه بزرگ کنه؟!اون بچه چه گناهی کرده ک هزاران بار باید بنرسه و دلهره داشته باشه و خجالت بکشه و........

فقط یه لحظه تجسم کن اون پدر با دوستاش بره بیرون و اون بچه کنارش باشه و فقط یک دیقه ازش غافل بشه چقققدررررر دست ک ب بدن اون بچه مالیده نمیشه

یا یه شب دیر بره خونه اون بچه چقققدر ترس و دلهره رو تجربه میکنه

و هزاران درد و غم دیگه

از یه جایی باید تابو شکنی  شروع بشه نه؟ اینکه ما جنس ضعیفی هستیم و ارزشمون پایینه همه بهونه بر ...

تا بیاد ب سن افسوس خوردن برا مادرش برسه و بالغ بشه از لحاظ فکری خییییییلی شب و روز باید بگذرونه

من میگم توی اروپا طلاق زشت نیست،ب زن مطلقه با نگاه متفاوت نگاه نمیکنن،مطلقه مثه زن مجرد خیلی تو حامعه راحته و نرمال

ولی فرهنگ ماهم همونطوره؟؟؟؟بچه های طلاق با طرز فکر و نگاه بچه طلاق اروپا بزرگ میشن؟؟!!!!

نه دوست جانم

2738
بله اگر مردی هست که انسانیت داره و پدری کردن بلده حتمن باید حزانت بهش داده بشه ولی مرد خیانتکار میت ...

اون آقایی که دوتا بچه داره و خیانت میکنه خیالش راحته که یه زن تو خونه داره و مراقب بچه هاش هست مطمئنا اگه من نوعی بدونم همسرم آدم درستی نیست بچه دار نمیشم ازش کسی که شوهر خوبی نیست صرفا پدر بدی هم نباید برای بچش باشه اصولا جونشون برای بچشون در میره این یه درس عبرته براشون که خیلی خیالشون راحت نباشه و سختی بکشن وگرنه هیچ مادری بچشو به امون خدا ول نمیکنه

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
من نمیتونم خیانت اینطوری رو تحمل‌کنم. در حد چت نیست متاسفانه 

خب برای من در حد چت بوده اونم نه چت جنسی و...

ولی بازم شما روحیات خودتو میشناسی و میدونی چقدر تحمل داری

هم اینکه با کسی مشورت کنید ک هم عاقل و بالغه هم هردوی شمارو میشناسه

ولی ب نظره من بازم عجله نکنید،بزارید وقتی کمی اروم شدید درموردش فکر کنید

عزیزم من ۸ ساله میدونم شوهرم داره خیانت میکنه ولی بخاطربچهام تحمل کردم

خیانت شوهرت درچه حد یعنی الانم که ب خوبین داره خیانت میکنه بعدشماهچی نمیگی

خداجونم کمک کن بتونم بهترین مامان باشم برای این پسرکوچولوی قشنگی که بهم دادی باتمام وجودم عاشقشم عاشقتم😍😍🥰
2706