2733
2734
عنوان

قهوه اسپرسو خورا بیاین

453 بازدید | 20 پست

سلام دوستان خوبین 

دخترم ۱۸سالمه الان حدود دو هفته هست قهوه اسپریو خریدم و حتما باید دوتا ماگ یا لیوان بزرگ در روز بخورم اولش خیلی بدم می یومد به اندازه چند ق فقط میخوردم الان دوتا لیوان مامان بابام مدام دارن دعوت می کنن که ضرر داره این ها البته اینم بگم که اصلا روی خوابم اثری نداره باعث بی خوابی نمی شه نظر سما چیه به نظر شما اور بد داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من از سیزده سالگی قهوه خور شدم با جاکوبز و نستله بزرگ شدم یه مدت زدم تو قهوه ترک الانم  خیلی وقته که روزی دو‌سه تا ماگ بزرگ قهوه اسپرسو میخورم از مدل فول کافیینش اما از عوارضش بهت بگم 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
اسپرسو تو ماگ !  اسپرسو شات هست نه ماگ

دقیقا می دونم ولی انگار دارم کاکائو می خورم دوتا ماگ از بس مامان بابام دعوا می کنن گفتم بیایم بپرسم ببینم یه دفعه طوری نشم

نبایدزیادبخوری

دولیوان خیلی زیاده

مشکلات قلبی و...میاره

من یه فنجون میخورم حالم روبدمیکنه

🌟اَللّهُمَ غَيِّر سُوءَ حالِنا بِحُسْنِ حالِكَ🌟                         ای پشتیبان کسی که پشتیبان ندارد                                   ای پناه آن که پناهی ندارد                                        ای فریادرس آن که فریادرس ندارد                                 ای عزت آن که عزتی ندارد                                            ای کمک آن که کمکی ندارد                                          ای همدم آن که همدمی ندارد                                     تنها تو را میخوانم وتنها تو را دارم💙                                                                                         عزیزان نمیتوانم پاسخگوی تگ های شما باشم                                  لطفا تگ نکنید؛ ممنون
2706