2737
2739
عنوان

۰۰۰❤بماند به یادگار❤۰۰۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 169 پست
سلام جانان من قربونت بشم امتحان داشتم قهر نباش نازنینم حالت خوبه ؟ حال نامزد خوشبختت خوبه ؟ 🌹🌹🌹🌹 ...

دورت بگردم من❤💜❤💜❤خوبه کنارمه به شماها حسودی میکنه❤❤🤣🤣🤣

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دورت بگردم من❤💜❤💜❤خوبه کنارمه به شماها حسودی میکنه❤❤🤣🤣🤣

میدونه اینجایی ؟

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
2731
بله کنارم نشسته داره چتارو میبینه❤

آخی چه خوب که انقدر باهم صادقین انشاالله میشه همینحوری بمونین جانا ، راستی سلام منم بهشون برسون بدونه یه آبجی کوچیکه هم داری😁😍😉💙💙💙🌹🌹🌹

آنی جون بهتره بری تاپیک آخرم البته ببخشیدا ولی فقط خودت برو خانمانه س 😁🌷🌷🌷🌷

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
آخی چه خوب که انقدر باهم صادقین انشاالله میشه همینحوری بمونین جانا ، راستی سلام منم بهشون برسون بدون ...

ممنونم اجی چشم❤💜❤💜❤

چشم الان میام

2738
میگم من کوردی خیلی خوب می‌رقصم 😉💃

وای منم خیلی خوب میرقصم مخصوصا سر چوپی 😍😍😍😍😊😁

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
وای منم خیلی خوب میرقصم مخصوصا سر چوپی 😍😍😍😍😊😁

عاشقتم😍  

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
عاشقتم😍    

🥰🥰😍😍😘😘😘😘😘

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
سلام آیناز جونم  چقدر خوشحال شدم برات دختر😍😍😍😍😍😍😍😍  بهترین ها براتون اتفاق بیوفت ...

سلام قسنگم

مرسی مهربون 😍😍😍😍😍

فدات💜❤💜❤

2706