2737
2734

از بچگی تو یه ساختمون دو طبقه بودیم

ما بالا

مامان بزرگمینا پایین (مادربزرگ مادری)

من کلا پیش اونا بودم و بیشتر از مامانم مامان بزرگم بهم رسید و بزرگم کرد چون مادرم شاغل بود اونموقع

خاله هام مجردن به شدت تو کارام دخالت میکردن

فضولی منو میکردن

خلاصه خیلی اذیتم کردن

با هزارتا زور و اینا 

امسال خونمونو جا به جا کردیم با اصرارای من

حالا یکی از خاله هام ازدواج کرده

مامان بزرگمم احساس تنهایی میکنه

باز دارن یه ساختمون دو طبقه میخرن

میخوان برن باز باهم باشن 

مامانم میگه نمیخوام مامانم تنها باشه

ماهم از اونجا اومدیم بیرون مامان بزرگم شبا میرفت تو جای من میخوابید گریه میکرد

اعصابم خورده😭تازه از دست دخالت و فضولی خاله هام راحت شده بودم

بگید چیکارکنم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
برو تو خونتون در باز نکن بیان که دخالت کنن  سرسنگین باشید

فضولیشو درهرصورت میکنه

چه سرسنگین باشم چه راحت

امار منو همش به مامانم اینا میده😕

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ولی تا وقتی مادرت اجازه بده تو هیچ حریمی نداری

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2728
با خالت اختلاف سنی تون چقده

دوازده سال

2738