2733
2734
عنوان

کمک بچم بیدار نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم زردیشو چک کردی؟پسر من زردی داشت یکسره میخوابید بردم بیمارستان چن روز بستری شد تا بیاد پایین ،

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2740
کردم بخدا‌.محکمم میزنم به پاش.دو ثانیه گریه میکنه فقط.اصن هی خوابه

زردی بچه رو بی حال میکنه،حتما چک بشه،به حرف خاله خانباجی ها بهش شیرخشک ندی،ترنجبین هم زیاد ندی که اونم واویلاست بچه رو بی حال میکنه،کم نیار،قوی باش،نمیدونم همه ولی خودم این روزها رو گذروندم سخته ولی تو میتونی،اونقدر این کار ها رو بکن که اعصابش خرد بشه شما باید نشونش بدی رئیس کیه بزن کف پاش دلت نسوزه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
زردی بچه رو بی حال میکنه،حتما چک بشه،به حرف خاله خانباجی ها بهش شیرخشک ندی،ترنجبین هم زیاد ندی که او ...

زردی نداره امروز چک شد‌.کف پاشم اتفاقا محکم میزنم.چند ثانیه گریه میکنه باز خوابش میبره

تورو سننه قربونت برم!!!!
سلام اسی خوبی بچت بیدار شد؟ حال خودت خویه؟

خودم سعی کردم اروم باشم.دوساعت دقیق ولش کردم بخوابه.بعد خودش نق زد بیدار شد.یکم شیر خورد باز خوابش برد.با بد بختی قطره قطره شیر چکوندم تو دهنش.کلا۲۰سی سی تونستم بدم.از ساعت ده تا الان بخدا.نابود شدم

تورو سننه قربونت برم!!!!
خودم سعی کردم اروم باشم.دوساعت دقیق ولش کردم بخوابه.بعد خودش نق زد بیدار شد.یکم شیر خورد باز خوابش ب ...

عزیزم خدا نگه دارش باشه 

چه مامان فداکاری 

رویا حتما حتما به خاطر زایمانت و خون هایی که از دست دادی هر شب قرص اهن و کلسیم یه روز درمیون بخور 

خدایا خودت پشت و پناهم باش
عزیزم خدا نگه دارش باشه  چه مامان فداکاری  رویا حتما حتما به خاطر زایمانت و خون هایی که ...

ای بابا.وقت نمیشه بعضی وقتا ناهار و شامم و بخورم چه برسه به اهن

تورو سننه قربونت برم!!!!