2726
عنوان

کمک بچم بیدار نمیشه

1268 بازدید | 43 پست

تازه امروز از بیمارستان مدخص شده.ساعت ۲بیمارستان۳۰ سی سی شیر خورده.

ساعت ۵بیدارش کردم با بدبختی ۱۰ سی سی خورد خوابید

دوباره ساعت ۸ ده سی سی خورد خوابید

هرکار میکنیم بیدار نمیمونه چکار کنم

تورو سننه قربونت برم!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب خستس خوابش میاد

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

ببر پوشکش رو عوض کن باد بخوره به تنش آب بخوره تنش بیدار میشه،نشد کف پاش با انگشت ضربه بزن دلت نسوزه بعدها از این کتک های عاشقانه زیاد میخوره،زیر چونه اش رو با دست بکش از گوش تا چونه رو نوازش بده اونقدر که اعصابش خرد بشه،بیدار که شد بذار یه کم گریه کنه خوب خواب از سرش بپره بعد شیر بده

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
بیمارستان دارو بهش ندادن که خوابیده؟ همه چیزش طبیعیه دیگه فقط گیجه؟ چند وقتشه نوزادان اینجوری هستن&n ...

نه هیچی ندادن.۱۳روزش.نارس بدنیا اومده.تازه امروز مرخص شده.شیر نخوره شب باید باز ببرمش بیمارستان

تورو سننه قربونت برم!!!!
2706