2733
2739
عنوان

حرم حضرت معصومه دعاگوتونم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1884 بازدید | 295 پست

اسمم نیلوفره میشع لطفا دعام کنی خیلی محتاج دعام دعام کن ب حق ۵ تن حاجت بگیرم منتظر معجزه از طرف خودم لطفا دعام کن خیلیییییی🥺🥺🥺🥺

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسمم نیلوفره میشع لطفا دعام کنی خیلی محتاج دعام دعام کن ب حق ۵ تن حاجت بگیرم منتظر معجزه از طرف خودم ...

چشم گلم امروز رفتم نوشتت رو واسه خانوم می خونم ان شاءلله که به مراد دلت برسی😘🌺❤

دانشجوی ارشد حسابداری علامه طباطبایی تهران 
من چقدر دلم هواشون رو کرده.دعا کنید بچم سالم دنیا بیاد بیام حرمشون زیارت

چشم عزیزم امروز رفتم نوشتت رو واسه خانوم می خونم ان شاءلله که یه بچه ی با بخت بلند و افتخارآفرین گیرت بیاد😘🌺❤

2742
اجی دعا کن ب اون حاجت اصلی اصلیم برسم دعا کن اگر ب صلاحه با عشقم ازدواج کنم 🥺🥺🥺

چشم گلم امروز رفتم پیامت رو واسه خانوم میخونم ان شاءلله به بهترین ها برسی😘🌺❤

به خانم سلام منو برسون .بگو حاجت منو ندادن .سمیرا هستم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
سلام مهربون ممنون میشم برام دعا کنی❤ اسمم سحر ، برای ازدواجم دعا کن دعا کن هرچه زودتر یه بخت ع ...

چشم عزیزم امروز رفتم پیامت رو واسه خانوم می خونم ان شاءلله  به زودی یه بخت بلندی گیرت بیاد که نتونی تصورشم بکنی😘🌺❤

سلام دوست خوبم...لطفا لطفا سلام مرا به بی بی برسون...بهش بگین من بار اولمه،بهت رو میزنم..تورو ب جان ...

چشم عزیزم پیامت رو واسه خانوم میخونم ان شاءلله که دست پر باشی همیشه تو دستات دعاهای مستجاب شدت باشن😘🌺❤

به خانم سلام منو برسون .بگو حاجت منو ندادن .سمیرا هستم 

چشم عزیزم پیامت رو واسه خانوم میخونم ان شاءلله که همین ماه حاجت روا بشی دلت خوش باشه😘🌺❤

التماس دعای خیلی زیاد عزیزم

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍
2706