2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخلاقش و خانودش 

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!

من نظر  و پیشنهاد میدم ، انتخاب نمیکنم 😂😂😂😂😂

ولی برای انتخاب عروس و داماد باید در مراحل تحقیق و خواستگاری ، هر دو خانواده با هم در ارتباط باشن تا تمامی خصوصیات دست آدم بیاد 

بعضی اوقات تو یه کلمه متوجه اخلاقیات میشی 

ولی تاکید میکنم رابطه ی دو خانواده 

ن پسر و دختر 

پسر و دختر عقد ک کردن مشکلی نیس ، اصلن نامزدی رو انتخاب نکنین دردسر داره