2733
2739
عنوان

کسی از دیجی کالا خرید کرده؟

103 بازدید | 13 پست

خانوما اگه از دیجی کالا به کد تخفیف خرید کردید

میشه کدی که استفاده کردید رو بذارید اینجا تا ببینم چطوریه؟

بترس از دادگاهی که قاضی خودش شاهده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با کد تخفیف خرید کردم ولی عدد طولانیه مثلاً یک کد ۳۰ رقمی تلفیقی است از از حرف و عدد انگلیسی

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
خرید کردم اما با کد تخفیف نه دیجی کالای بنجل زیاد داره ببین از کدوم فروشنده خرید میکنی نظرات رو حتما ...

مسابقه های گنج یابی داره که ۹۹ درصد تخفیف داره و باید 

کد تخفیف رو خودت پیدا کنی 

ولی تا حالا کد تخفیف دیجی کالا ندیدن

با کد تخفیف خرید کردم ولی عدد طولانیه مثلاً یک کد ۳۰ رقمی تلفیقی است از از حرف و عدد انگلیسی

کد تخفیف رو خود دیجی  کالا داده بود یا یه سایت دیگه ای ؟

2738

خرید می کنم ولی کد تخفیف تا نگرفتم و نگاه کن چه کالایی رودااری میگیری ببین نظراتشون مثبته منفیه از کدوم فروشنده بیشتر گرفتن راضین و اینکه ممکنه مثلا چندماه پیش یه فروشنده ای جنسش خوب بود همه گرفته بودن راضی بودن الان یکی دیگه باشه یا اینکه جنساش مثل قبل نباشه و جدید گرفتن راضی نباشین حتما به نظرات دقت کن

خرید می کنم ولی کد تخفیف تا نگرفتم و نگاه کن چه کالایی رودااری میگیری ببین نظراتشون مثبته منفیه از ک ...

ممنون عزیزم

میخوام تو مسابقه ش شرکت کنم

کد تخفیف رو خود دیجی  کالا داده بود یا یه سایت دیگه ای ؟

خود دیجی کالا

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️