2733
2734

سلام دوباره 

حرفم با دوستایی هست که گفتن خوبه به مادر خودتم چنین حرفی بزنن و دوستانی که توهین کردن .

همین مادرشوهر بنده هزاران چیز به منو خانوادم مخصوصا مادرم گفتن که اینی که من گفتم قربون صدقست هزاران تهمت بهم زد که همسرم با من ازدواج نکنه . هزاران کار کرد که بی آبروم کنه 

فکر کنید زنی که سر خیابون کوچمون وایمیستاد عزت و احترامش از من تو محل بیشتر بود .

کاش زود قضاوت نکنیم .

نتونستم تو تاپیک جواب بدم چون گوشیم خاموش شد 

اگه حس میکنین بهتون توهین شده من معذرت میخوام

چرا عروسش شدی؟ وقتی این رفتارا رو دیدی چرا تحمل کردی؟ 

حالا ازدواج کردی چرا قطع رابطه نکردی؟

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قطع رابطه کردم  چون شوهرمو دوست دارم

خوبه اینجور 

ولی دیگه فراموش‌ کن کینه و نفرت نداشته باش چون فقط خودت اذیت میشی و مثل تاپیک قبلت قضاوت میشی

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

فقط تاپیک داستان زندگیت🤣

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738