2737
2734
عنوان

خیانت خواهش میکنم

258 بازدید | 12 پست

یه شماره بود که شوهرم باهاش تماس داشت الان دیدم خیلی وقته با اون خط آنلاین زنگ زدم زن بود گفتم شما گفت شما زنگ زدی گفتم لابد شماره تو یه جا دیدم زنگ زدم قطع کرد چند بار زنگ زدم گفتم ببین چنده خانوم یه بار دیگه شماره تو رو گوشی شوهرم ببینم آبرو برات نمیزارم و ازین حرفا بعد چند دقیقه زنگ گفت چی داری میگی الکی حرف میزنی صدا گوشی خرابه قطع میشه گوشی ماله شوهرمه و بنگاه داره اسمش محمد نادری گفتم چرا پس یه ساعته با اون خط آنلاینی گفت شاده گفتم شاد برنامه جداس چرا تو واتساپ آنلاینی گفت شوهرتو جمع کن الکی تهمت نزن من خودم دوتا بچه دارم نمیرم همچین کاری کنم گفتم زنگ زدی به اون هرزه بهت گفته اینو بوی مطمئنم شوهرم بهش گفته چیکار کنم😭😭

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

بچه ها چیکار کنم حالم بده این بی ناموس به من میگه خیانت نمیکنم خاطرت جمع این دفه دوکه زنگ میزنم زن برمی‌داره چیکار کنم دستام بخ زده 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوماااا کمک راهنما کنین من حالم بده 😭😭😭

2731
پیامی چیزی داده بودن بهم مگه؟

یه بار توی ایرانسل من دیدم که پیام داده اسکرین دارم بقیه اش و ندیدم یادم نیست زنه مطمئنم دروغ میگه 😭

حالا چون قراره باهم انلاینن یعنی دارن چت میکنن؟دلیلت خیلی قوی نیس 

معلوم بود زنه دروغ میگه زنگ زده به شوهرم اونم گفته زنگ بزن اینجوری بگو فک کرده من خرم 😭

حالا چون قراره باهم انلاینن یعنی دارن چت میکنن؟دلیلت خیلی قوی نیس 

حالم بده من الان بچش تو شکممه چرا اینجوری میکنه با من😭

2740

بچه ها توروخدا بیاین بهم بگین چیکار کنم 

حالم بده من الان بچش تو شکممه چرا اینجوری میکنه با من😭

حامله ای انقدر حرص نخور بشین باهاش حرف بزن ببین چه غلطی میکنه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
حامله ای انقدر حرص نخور بشین باهاش حرف بزن ببین چه غلطی میکنه

چند وقت پیش همینطوری شد زنگ زدم زن بود اصرار داشت اشتباه میکنی به من شک داری وحشی شد گفت حق نداری به گوشیم دست بزنی این اصلا آنلاین اونجوری نمیشد الان همش با اون خط آنلاین یه ساعته 😭😭