2737
2739
عنوان

حلقه عرفان یعنی چی؟

492 بازدید | 29 پست

دوستم منو دعوت کرده میگه عضو شو 

خودش خیلی خوش انرژی شده و....

میگه گروه حلقه عرفان خیلی معروفت و انرژی درمانی میکنن و....

روم نشد بپرسم چجوریه و میرن چکار میکنن اونجا؟

اگه میدونین بگین یعنی چی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وارد این چیزا نشو انرژی رو از یوگا و ورزش بگیر 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731
2740

من شنیدم خیلی خطرناکه .اصلا وارد این گروها نشو

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
نرو یا آدمای بی تجربن یا آدمو دچار انحراف اخلاقی و عقیدتی میکنن بار منفیشون زیاده

این درسته بری بیماری هات تموم میشه یا میتونی با انرژیت بقیه رو درمان کنی

اطرفیانت شاد کنی؟؟

دستشون درد نکنه  تو این گرونی  بابا راضی نبود اقا عرفان😂

دیگه زن عرفانه دیگه

ولی جدای از شوخی اینجور جاها معمولا فرقه های من دراـردین که هدفشون اعتقادات و انحراف اخلاقیاته

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
این درسته بری بیماری هات تموم میشه یا میتونی با انرژیت بقیه رو درمان کنی اطرفیانت شاد کنی؟؟

انرژی درمانی صحیحه اما باید بری سراغ اهلش نه هر کی از راه رسیده یه سریا با ماورا ارتباط دارن نری به نفعته

اتفاقا با آشنایی کامل برو رودربایستی که نداره

میگفت با انرژی میگیری میتونی حال ادما خوب کنی مثلا طرف سردرده یا دندون درد 

تو حالش خوب میکنی 

مراقز اطرفیانت هستی 

دیگه غم تو دلت نیست