2737
2739

دوستان ما یه عروسی اقوام نزدیک هست که تالار خیلی بزرگ ونفرات کم هستیم پسرم 4 ساله است بعد من نمیدونم چی باید برای بخرم که قشنگ باشه مناسب باشه شما به تیپ قشنگ میشه بهم معرفی کنید 

وزن اولیه 78 وزن فعلی 64وزن هدف 62

من عروسی فامیل دورهودی شلوارتن پسرم کردم .ولی میخوام واسه عروسی برادرشوهرم کت تک واسش بخرم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمدونم پول توجیبت باشه برو هرپاساژی هرکدوم خوشت اومد بخر ...فقط کت شلوار نخر (من بدم میاد)ولی کت تک ...

مثلا شلوارکتان با پیراهن ساده و ساس بند وپاپیون خوب میشه 

وزن اولیه 78 وزن فعلی 64وزن هدف 62
2728

یه پیراهن براش بگیر با یه شلوار کتان و یه کالج رسمی هست برای این سن مناسبه میتونی براش پاپیون بزنی 

من برای عروسی دختر خاله ام پسرم پیراهن و شلوار سورمه ای گرفتم با کالج و کمربند مشکی خوش تیپ شد 

البته تابستان بود پیراهنش استین کوتاه بود 

شما میتوین یه بلوز استین بلند براش بگیری یا یه دونه از این دو تیکه ها هست اسمش رو بلد نیستم برای عیدا خیلی مد میشه یه بلوز استین دار هست با یه تیکه مثل ژیله مانند ولی اسپرت ها نه از این دامادی

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
2740