2733
2739
عنوان

دادا‌شم دختر بازه😔 اونوقت واسه من ادعای غیرت میکنه....

| مشاهده متن کامل بحث + 4909 بازدید | 183 پست
چون تورو دوست داره روت حساسه اونارو واسه تفریح میحواد

ینی این تفکرات مزخرف کی میخواد تموم شه خدا میدونه

خب نمیشه اسی هم چندتا دوس پسر داشته باشه باشون تفریح کنه؟

یا فقط مردا تفریح میکنن

این تفکرات واسه این نیست ک دوسش داره واسه اینه ک فک میکنه خواهرش وسیله جنسیه 

وگرنه ماهم مردایی داریم ک دوسمون دارن کسی مجبورمون نمیکنه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ادامای لاشی و هرزه همه رو مثل خودشون میبینن 

کاش یجوری به بابات یا مامانت بفهمونی اینو 

یعنی چی میزنتت؟بزرگ تر نداره اون خونه بزنه دهنشو پر خون کنه؟

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم یه ازمایش زگیل تناسلی بدین همتون چون به احتمال زیاد گرفته باشه داداشت و به شما هم منتقل میشه

دو روز دیگه شوهر کنی ازت بگیره ابرو و حیثیتت میره

بعدم بقهمه که تو گفتی یعنی چی ؟ باید یکی جلوشو بگیره

خیلی هم غلط میکنه گوشی تورو چک میکنه به اون چه ربطی داره اصلا

به مامان بابات بگو تا یه درس حسابی بدن بهش

2740
الان کدوم پسره که از این کارها نکنه .... متاسفانه دیگه واسه پسرها عادی شده این رابطه هااا 

بهتربودبگی بعضی پسراودختراا واسه شون عادیشده،وقتی اون دختر ب ی راحتی قبولشه بیاد.پس تنهاپسراارومقصر نکن. اصنم بحث طرفداری نیستش بخداقسم.فقط انصاف درگفتار داشته باشیم 😑😐

ینی این تفکرات مزخرف کی میخواد تموم شه خدا میدونه خب نمیشه اسی هم چندتا دوس پسر داشته باشه باشون تف ...

نه بابا نمیگم که کارش خوبه میگم فکرش اشتباهه 

وگرنه منم بدم اومد از این اخلاق و کارها

آهاااای تویی که داری امضامو میخونی میخواستم بهت بگم همین الان بخند :))))))دیدی تونستی ، سختی های زندگی واسه هممون هست برات آرزوی ی دنیا حال خوب دارم ، راستی قبل از هر کامنتی فکر کنیم که ی آدم با ی قلب پشت گوشی نشسته❤🥰

اسی بنطرم دست رو دست نذار

یه همت کن و با بزرگتر خونه پدرت مادرت قضیه را باز کن تا حل بشه

هر غلطی میخاد بکنه بره بیرون دلیل نداره دختر بیاره خونه

مطمعن باش خدا کمکت میکنه

خدایا بابت همه نعمتات ازت ممنونم❤️
با دخترا رابطه داره؟؟ گلم همچین دخترای رو میبینه میترسه مثلا توام ی وقت از راه ب در شی  چو ...

اره خب کاش ی درصدم ب این فکر می‌کرد اونام دخترن احساس دارن.... 😔من واسه اونا ناراحتم فقط 

2706