2726

پدرم شهر دیگه س کارش هرموقع مادرم میره جایی منو مجبور میکنه ک باهاش برم اگه نرم یا کار داشته باشم شروع میکنه ب دادو بیداد کردن.... ک دختررو بیاره خونه 

همزمان با چهار نفر در ارتباطه 😔دو تا گوشی داره دلم واسه اون دخترا میسوزه همش میگم نکنه نفرینی چیزی کنن تلافیش رو من در بیاد 

من ب هیچکس هیچی نمیتونم بگم چون داداشم میدونه فقط من خبر دارم... میاد میزنم 

معلوم نیست چ بلایی سر دخترا مردم میاره بعد گوشی منو شبا چک میکنه 😔

البته اونام بدشون نمیاد میدونن این قصدش ازدواج نیست ولی همیشه میان باها‌‌ش خونه مون... 

تا حالا نزاشته من بدون چادر برم بیرون بعد خودش...... 

فقط دلم واسه اون دخترا میسوزه خیلی 😔

میشه بیاید تاپیک قبلیم لطقا

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون تورو دوست داره روت حساسه اونارو واسه تفریح میحواد

آهاااای تویی که داری امضامو میخونی میخواستم بهت بگم همین الان بخند :))))))دیدی تونستی ، سختی های زندگی واسه هممون هست برات آرزوی ی دنیا حال خوب دارم ، راستی قبل از هر کامنتی فکر کنیم که ی آدم با ی قلب پشت گوشی نشسته❤🥰
2728

الان کدوم پسره که از این کارها نکنه .... متاسفانه دیگه واسه پسرها عادی شده این رابطه هااا 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊

دختر میاره خونتون؟به بابات بگو 

اون دخترا هم شاید یکین لنگه داداشت 

غصه خودتو بخور عزیزم

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2706