2737
2739
عنوان

ایاباردارم

226 بازدید | 41 پست

سلام.کسی هس جواب بده.امروز اصن نتونستم صبرکنم‌ بی بی زدم.روز۱۱ ایوای هستم.بی بی زدم خط دوم هاله انداخته ومشخصه.دوازدهم موعودمه

دردپریودی دارم ک کمو زیادمیشه.ینی امکانش هس باردارباشم؟یا خط دوم ب ب بخاطر داروهاس.توروخدا بیاین یچیزی بگین.خیلی ساله منتظرم کسی روز۱۱مثبت شده ک بعد ازم داده باشه مثبت بوده باشه؟

ان شالله بارداری ..حسم میگه بارداری برای منم دعا کن 

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

عکس بذار عزیزم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ان شالله بارداری ..حسم میگه بارداری برای منم دعا کن 

واست صلوات فرستادم الهی که ب۶ زودی دامنت سبز بشه

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

به نظرم اصلا بهش فکرنکن تا روز موعدت‌ دعا میکنم باردار باشی و دلت شاد بشه

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
2740
ان شالله داممت سبز بشه حالتو کامل درک میکنم. نمیدونم .اما سعی کن سرتو گرم کنی و بهش فک نکنی استرس خو ...

تاامروز سعی کردم فک نکنم.ولی دوشبه ک درد پریودی داشتم گفتم منکه درد پریودی دارم پ بی بی میزنم.ولی چن روزه همش حالت تهوع کم تودلم دارم.وهمش بعد غذا خوردن ضعف دارم.ولی بازم صبرمیکنم امید بخدا

چطوری بزارم

قسمتی که نظرمینویسی بالاش

یه عکس هست بزن روش

برو توی گالریت

عکسو انتخاب کن

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
لوله سمت راستم بستس.ودکتر گف تنبلی دارم ک قبل ایوای داروداد بعدرفتم سونو گفت خوبه.شوهرمم سالمه.

چقدره اقدامی؟

من شنیدم ای یو ای واسه کسایی که شوهر شون مشکل داره خوبه 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2706